Newsy

Już jest SIÓDMY odcinek naszego podcastu!

Do zobaczenia w Multikinie

Słuchaliście już naszego podcastu "DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE"? Jeśli jeszcze nie albo jeśli słuchaliście, ale bardzo dawno, to koniecznie odpalcie najnowszy odcinek. Sporo się w nim dzieje! Można powiedzieć, że totalnie odlecieliśmy. A to wszystko wina Toma Cruise'a. Świeżutką audycję znajdziecie na Spotify. 

Tym razem nasi prowadzący nie umieli utrzymać emocji na wodzy. Piotrek i Monika, zaraz po zakończeniu projekcji "TOP GUN: MAVERICK", usiedli przy mikrofonie i podzielili się swoimi spostrzeżeniami. A było o czym rozmawiać, bowiem najnowszy film z Tomem Cruisem w roli głównej nie tylko mierzy się z legendą kultowego pierwowzoru, ale także udowadnia, że filmowe widowiska należy oglądać w kinie. Rozmach, szczerość i tony nostalgii - nie możecie przegapić ani filmu, ani naszego podcastu.

Kto z oryginalnej obsady "Top Gun" (1986) wrócił przed kamerę? Jak sprawdzają się ujęcia nakręcone w powietrzu? powrót do szkoły lotniczych asów był potrzebny? I czy Tom Cruise wciąż suszy ząbki i skrywa się za efektownymi pilotkami? Tego i wielu, wielu ciekawostek dowiecie się słuchając naszego podcastu. Nie zwlekajcie, tylko odpalajcie silniki... znaczy się, odpalajcie Spotify.

 

"DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" znajdziecie na platformie Spotify. Śledźcie nas na Instagramie i Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o tematach kolejnych rozmów. Nasza audycja Wam się spodobała? Czekamy na Wasze oceny, wnioski i uwagi. Do usłyszenia i... do zobaczenia w Multikinie!

Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

Akcja Od lat: 13 130 min

Więcej o filmie KUP BILET