Newsy

Już dziś Kino Na Obcasach

Zapraszamy wszystkie Panie na Kino Na Obcasach i premierowy pokaz filmu „Sylwester w Nowym Jorku”.

"Sylwester w Nowym Jorku" to pochwała miłości, nadziei, przebaczenia, drugich szans i nowych początków, zawarta w historii o parach i singlach pośród scenerii tętniącego życiem i pełnego obietnic Nowego Jorku, rozgrywającej się w najbardziej olśniewającą noc w roku.

W rolach głównych wystąpią laureatka Oscara Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, nominowana do Oscara Abigail Breslin, Chris „Ludacris” Bridges, dwukrotny zdobywca Oscara Robert De Niro, Josh Duhamel, Zac Efron, Hector Elizondo, Katherine Heigl, Ashton Kutcher, Seth Meyers, Lea Michele, Sarah Jessica Parker, nominowana do Oscara Michelle Pfeiffer, Til Schweiger, dwukrotna laureatka Oscara Hilary Swank oraz Sofia Vergara.

Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie tylko dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie zazwyczaj w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00. W grudniu jest to wyjątkowo drugi wtorek miesiąca, 13 grudnia. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.

Więcej informacji na:
Odnośnik - multikino.pl/pl/extra/kobiety/kino-na-obcasach-sylwester-w-nowym-jorku

Sylwester w Nowym Jorku

Sylwester w Nowym Jorku

Komedia romantyczna Od lat: 15 117 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Już dziś Kino Na Obcasach

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

kobieta

kobieta

20.12.2011, 15:13:28

Organizacja okropna. Pani kompletnie nie wyszło prowadzenie "początku" prezentacji firm itd, brak ankiet ( więc brak możliwości brania udziału w losowaniu) dla wszystkich uczestniczek. Brak róż dla wszystkich. Wszyscy płacą tą samą cenę za bilet a nie wszyscy dostają to samo!!!!!!! Generalnie jakieś nie porozumienie. Kolejki do wejścia kolejki do wyjścia. Generalnie Pan prowadzący to wcześniej robił to zdecydowanie lepiej i profesjonalnie. To co się działo ostatnio było fatalne. Także proszę popracować nad organizacją. Bo generalnie lepiej iść na zwykły seans i się nie wkurzać zamieszaniem i czekaniem na seans. Ja osobiście byłam nie pierwszy raz, więc miałam porównanie. Z tym że zabrałam pierwszy raz nową koleżankę, a nawet nie starczyło dla niej ankiety do losowania....

Mia

Mia

14.12.2011, 10:25:45

Kobiety sprzątajcie po sobie!!! Sałatkę colesław zeżarłyście, ale wyrzucić do kosza to już zbyt trudne dla was zadanie? Po zakończeniu filmu wstaję, patrzę pod nogi a tu pełno widelczyków, pudełeczek, serwetek leży na ziemi :/ ŻAL!

mila

mila

01.12.2011, 08:51:07

flaki z olejem, nuda

bywalczyni

bywalczyni

30.11.2011, 18:53:36

fajny projekt, fajne filmy, multikino, gratulacje