Newsy

“Jumanji: Następny Poziom” | Rusza sprzedaż biletów

Daj się wciągnąć po raz kolejny!

Gra, która dosłownie wciąga Cię do swojego świata? Tak, słynne “Jumanji” powraca! Gdy w połowie lat dziewięćdziesiątych światło dzienne ujrzała pierwsza część cyklu, widzowie na całym świecie byli zachwyceni. Wielbiciele planszówek i karcianek tłumami ciągnęli do kina i przed telewizory. Ale na nich się nie skończyło – produkcja zyskała rzesze fanów na całym świecie i szybko osiągnęła status kultowej. W tym roku czeka na nas kolejna część – ”Jumanji: Następny Poziom”! Na ekranie zobaczysz Dwayne’a Johnsona i Jacka Blacka, a także Nicka Jonasa! Czy naszej ekipie przyjaciół uda się ukończyć kolejną niebezpieczną rozgrywkę? 

Sprzedaż biletów na seanse w dniach 27-29 grudnia “Jumanji: Następny Poziom” rusza już dziś, w piątek 13 grudnia. Na szczęście dla kinomaniaków, ten dzień wcale nie jest pechowy. Będziesz mógł zobaczyć film na ekranach Multikina w całej Polsce! Kup bilety już dziś i zajmij najlepsze miejsca na sali. Gwarantujemy, że czeka Cię niezapomniana przygoda i dużo śmiechu. Premiera “Jumanji: następnego poziomu” odbędzie się tuż po świętach Bożego Narodzenia – 27 grudnia. Gdy już znudzi Ci się świąteczne leniuchowanie, wybierz się do Multikina na tę gorącą premierę!

Uwaga! Sprzedaż biletów na seanse przedpremierowe JUMANJI: NASTEPNY POZIOM na okres 25-26 grudnia zostanie uruchomiona wkrótce.


Joanna Salgut

Jumanji: Następny poziom

Jumanji: Następny poziom

Familijny Przygodowy Od lat: 12 123 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do “Jumanji: Następny Poziom” | Rusza sprzedaż biletów

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.