Newsy

„Juliusz” przedpremierowo jusz w tym tygodniu w Multikinie!

Macie ochotę na śmieszną polską komedię? Ale taką naprawdę zabawną? W takim razie „Juliuszem” będziecie zachwyceni.

To NIE jest kolejna „polska komedia romantyczna”. Nawet mimo tego, że poprzednie dzieło twórców „Juliusza”, czyli „Planetę singli” obejrzało aż 2 miliony widzów. „Juliuszowi” jest o wiele bliżej do amerykańskich komediowych perełek tworzonych przez Juda Appatowa, Evana Goldberga czy Setha Rogena. Duża w tym zasługa scenarzystów, wśród których znaleźli się między innymi stand-uperzy Abelard Giza i Kacper Ruciński. Fabuła narysowana lekką kreską i epizodyczna forma pozwoliły na przemycenie wielu mniej lub bardziej niegrzecznych żartów. Znalazło się miejsce także na smoliście czarny humor i kilka slapstikowych gagów.

W tytułowej roli zdolnego rysownika i nauczyciela plastyki wystąpił Wojciech Mecwaldowski. W jego nieustannie imprezującego ojca artystę-malarza wcielił się Jan Peszek. W pozostałych rolach zobaczymy Annę Smołowik, Rafała Rutkowskiego oraz polskich stand-uperów: Abelarda Gizę, Kacpra Rucińskiego oraz Rafała Paczesia. A na trzecim planie cameo-perełki zaliczają Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr. Szczególnie ten ostatni błyszczy skrzętnie korzystając ze swojego emploi w nieoczywisty sposób. Nie musicie wierzyć nam na słowo, ale musicie to zobaczyć!

Zachęceni? Nie trzeba czekać do premiery. Multikino pokaże „Juliusza” przedpremierowo we wszystkich kinach na specjalnych pokazach od 7 do 9 września. Szczegóły dotyczące seansów znajdziecie oczywiście na https://multikino.pl/filmy/juliusz. Brzuch będzie was bolał ze śmiechu, ale obiecujemy, że warto wybrać się na spotkanie z „Juliuszem”.

Juliusz

Juliusz

Komedia Od lat: 15 98 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Juliusz” przedpremierowo jusz w tym tygodniu w Multikinie!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.