Newsy

"Joker" | Rozpoczynamy PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW!

Komu bilecik, komu?

Nie musicie robić już dobrej miny do złej gry! Już dziś rozpoczynamy przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej oczekiwanych premier sezonu! "Joker" momentalnie znalazł się na ustach wszystkich kinomanów po triumfalnym zwycięstwie podczas niedawnego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Złote Lwy dla kina komiksowego? Niebywałe, a jednak prawdziwe. Ale powiedzmy sobie szczerze, kto oparłby się temu zniewalającemu uśmiechowi? Zobaczcie sami tę hipnotyczną zajawkę. 
"Joker" rozgrywa się w Gotham City pod koniec minionego wieku. Bruce Wayne, przyszły Batman, jest dzieckiem i wciąż ma oboje rodziców. Za to Arthur Fleck nie ma prawie nic. Talentu, szczęścia, sensu. Wystarczy jeden gorszy dzień, by ze słabego komika przeobrazić się w psychopatę i przyszłego superzłoczyńcę, jakiego znamy z kart komiksów. "Joker" to brudne, nihilistyczne kino w stylu "Taksówkarza" - w jednej z ról pojawia się tutaj nawet sam Robert De Niro. Główną rolę z werwą prowadzi Joaquin Phoenix. To dzieło koniecznie trzeba obejrzeć w kinie. Premiera 4 października, ale już dziś zapewnijcie sobie najlepsze miejsca na sali. Do zobaczenia w Multikinie, ha!
Joker

Joker

Dramat Od lat: 15 122 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Joker" | Rozpoczynamy PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dawid

Dawid

30.09.2019, 00:34:03

Fajnie, że się dowiedziałem 20 minut przed końcem przedsprzedaży, nie dość, że to jest przez parę dni i np. w ten sam dzień już nie kupię to jeszcze nie informujecie o tym za bardzo. Dostaję jakieś tam maile o premierach o których bardzo dobrze wiem, ale o wcześniejszych to już nie informujecie, tym bardziej że ta była tak szybko, że nawet o tym nie pomyślałem. :(

Kacper

Kacper

27.09.2019, 19:00:17

Powiedzcie lepiej, dlaczego nie można kupić biletów na jokera do placówki we włocławku