Newsy

"Jestem M. Misfit" | Film pełen GWIAZD POLSKIEGO INTERNETU

Zaczynamy PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW!

Sylwia Lipka, Adrianna Kępka, Filip Zabielski i Kinga Sawczuk w jednym filmie? Takiej produkcji w polskich kinach jeszcze nie było. Młode gwiazdy Internetu ruszają na podbój wielkiego ekranu w młodzieżowej komedii "Jestem M. Misfit"! Fabuła kręci się wokół Julii (w tej roli Sylwia Lipka), popularnej youtuberki z USA, która nieoczekiwanie wraz z rodzicami wraca do Polski. Trafia do ogromnego liceum i popada w konflikt z popularnymi uczniami: nerdami, sportowcami, gejmerami, vlogerami oraz najgroźniejszymi z nich, czyli młodymi fankami piękna i prestiży. Sylwia postanawia stworzyć własną ekipę. Razem ze szkolną outsiderką i niespełnionym muzykiem tworzą paczkę wykluczonych. 
Nie słyszeliście o tych gwiazdach? Jeśli tak, to przykro mi, ale jesteście już starzy :) Być może te nazwiska wydadzą Wam się znajome: na drugim planie zobaczymy Tomasza Karolaka, Julię Chatys, a nawet Michała "Diablo" Waleszczyńskiego. Znane nazwiska, ale to jednak gwiazdy "Jestem M. Misfit", czyli Sylwię, Adriannę, Kingę i resztę, śledzą w Internecie ponad 28 miliony użytkowników! Młodzi fani równie młodych gwiazd czekają na ten film z niecierpliwością. Zdając sobie sprawę z zainteresowania postanowiliśmy JUŻ DZISIAJ rozpocząć przedsprzedaż biletów na "Jestem M. Misfit"! Najlepsze miejsca na sali będą najbardziej pożądane, dlatego warto się pospieszyć ;) Do zobaczenia w Multikinie!

Przedsprzedaż rusza w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze. Nie ma możliwości rezerwacji biletów.
#Jestem M. Misfit

#Jestem M. Misfit

Młodzieżowy Od lat: 7 87 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Jestem M. Misfit" | Film pełen GWIAZD POLSKIEGO INTERNETU

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.