TOP Multikino

„Jaskiniowiec”: Najnowsze filmy familijne

Rodzina do kina!

Plastelinowy „Jaskiniowiec” wreszcie na naszych ekranach! Oto czasy epoki kamienia łupanego – nasz prehistoryczny bohater ma dzidę zamiast smartfona, własnego mamuta i święty spokój. Ale oto nadchodzi hałaśliwa i nieznośnie nowoczesna Epoka Brązu. Będą kłopoty… ale i będzie też dużo śmiechu i zabawy. W końcu za całość odpowiada Nick Park – twórca takich plastelinowych perełek, jak „Uciekające kurczaki” i filmy o Wallasie i Gromicie. Park dosłownie ulepił kolejne arcydzieło, ale to nie jedyny film familijny, na który warto wybrać się w najbliższym czasie…
Ktoś wykrada krasnale ogrodowe na ogromną skalę! Gnomeo i Julia wiedzą, że tylko jedna, yym, „osoba” może im pomóc. Z odsieczą przybywa więc… Sherlock Gnom. Rodzina rozwiąże zagadkę już 16 marca, gdy „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali” wejdzie do kin!
Złośliwy, niepokorny, ciekawski i… posiadający najlepsze imię na świecie - „Piotruś Królik” po raz pierwszy na dużym ekranie! Kto zdobędzie kontrolę nad ogrodem pana MacGregora? Rodzina przekona się o  tym 13 kwietnia.
Sebastian i Bella także wracają na ekran! Chłopczyk ma dwanaście lat, psinka jest szczęśliwą matką trzech szczeniąt, ale kłopoty wciąż trzymają się tych niezwykłych przyjaciół. Rodzina wzruszy się na „Belli i Sebastianie 3” już 1 czerwca!
p4HrpCPquk4
Na familijne wyjście do Multikina przyda się nasza nowa megakarta Rodzina do Kina! Dzięki niej zdobędziecie zniżki na bilety, zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody. Kartę dostaniecie na naszej stronie, kupując bilet na filmy familijne oraz w kasie każdego Multikina. Życzę jak najwięcej seansów w rodzinnym gronie!

Jaskiniowiec

Animowany Familijny Od lat: 7 89 min

Więcej o filmie

Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali

Animowany Familijny Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie

Piotruś Królik

Familijny Komedia Od lat: b.o. 95 min

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET

Bella i Sebastian 3

Familijny Przygodowy Od lat: 7 90 min

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET

Teen Titans Go! To the Movies

Animowany Familijny Komedia

Więcej o filmie

92 osoby chcą zobaczyć

Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Jaskiniowiec”: Najnowsze filmy familijne

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.