TOP Multikino

„Jaskiniowiec”: Najnowsze filmy familijne

Rodzina do kina!

Plastelinowy „Jaskiniowiec” wreszcie na naszych ekranach! Oto czasy epoki kamienia łupanego – nasz prehistoryczny bohater ma dzidę zamiast smartfona, własnego mamuta i święty spokój. Ale oto nadchodzi hałaśliwa i nieznośnie nowoczesna Epoka Brązu. Będą kłopoty… ale i będzie też dużo śmiechu i zabawy. W końcu za całość odpowiada Nick Park – twórca takich plastelinowych perełek, jak „Uciekające kurczaki” i filmy o Wallasie i Gromicie. Park dosłownie ulepił kolejne arcydzieło, ale to nie jedyny film familijny, na który warto wybrać się w najbliższym czasie…
Ktoś wykrada krasnale ogrodowe na ogromną skalę! Gnomeo i Julia wiedzą, że tylko jedna, yym, „osoba” może im pomóc. Z odsieczą przybywa więc… Sherlock Gnom. Rodzina rozwiąże zagadkę już 16 marca, gdy „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali” wejdzie do kin!
Złośliwy, niepokorny, ciekawski i… posiadający najlepsze imię na świecie - „Piotruś Królik” po raz pierwszy na dużym ekranie! Kto zdobędzie kontrolę nad ogrodem pana MacGregora? Rodzina przekona się o  tym 13 kwietnia.
Sebastian i Bella także wracają na ekran! Chłopczyk ma dwanaście lat, psinka jest szczęśliwą matką trzech szczeniąt, ale kłopoty wciąż trzymają się tych niezwykłych przyjaciół. Rodzina wzruszy się na „Belli i Sebastianie 3” już 1 czerwca!
A w sierpniu Robin, Cyborg oraz reszta młodziutkich superbohaterów będą starali się uratować świat... Oby po drodze nic nie zepsuli! Adaptację niezwykle popularnej kreskówki, „Młodzi Tytani: Akcja! Film” podekscytowana rodzina obejrzy już w sierpniu. 
Na familijne wyjście do Multikina przyda się nasza nowa megakarta Rodzina do Kina! Dzięki niej zdobędziecie zniżki na bilety, zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody. Kartę dostaniecie na naszej stronie, kupując bilet na filmy familijne oraz w kasie każdego Multikina. Życzę jak najwięcej seansów w rodzinnym gronie!
Jaskiniowiec

Jaskiniowiec

Animowany Familijny Od lat: 7 89 min

Więcej o filmie
Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali

Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali

Animowany Familijny Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie
Piotruś Królik

Piotruś Królik

Familijny Komedia Od lat: b.o. 95 min

Więcej o filmie
Bella i Sebastian 3

Bella i Sebastian 3

Familijny Przygodowy Od lat: 7 90 min

Więcej o filmie
Młodzi Tytani: Akcja! Film

Młodzi Tytani: Akcja! Film

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 88 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Jaskiniowiec”: Najnowsze filmy familijne

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.