Newsy

Jakubik pręży muskuły u boku Pazury

Błyskotliwy aktor znany z rewelacyjnych filmów „Dom zły”, „Wesele” oraz serialu „13 posterunek” postanowił zaskoczyć widzów kolejny raz – tym razem pojawi się komedii dla całej rodziny – francuskim hicie „Na tropie Marsupilami”. Jakubik jako budzący postrach Kapral będzie prężył muskuły w najlepszym towarzystwie – Cezarego i Radosława Pazurów, Katarzyny Zielińskiej, Pascala Brodnickiego i Elisabeth Dudy.

Kapral to przysadzisty człowiek, w obcisłym wojskowym mundurze, który wraz z dyktatorem Pochero rządzi w egzotycznej Palombii. Oczywiście do czasu. Bo gdy dwójka pozytywnie zakręconych wariatów – dziennikarza Dana (Wojtek Paszkowski) oraz rozrabiaki Pablito (Cezary Pazura) wpadnie na trop tajemniczego zwierzęcia Marsupilami, w Palombii zacznie się niezłe szaleństwo!.

„Na tropie Marsupilami” to najnowsza komedia genialnych twórców „Asterixa i Obelixa: Misja Kleopatra”, która rozbawiła już 6 mln Francuzów.  W tym, jak twierdzi  Elisabeth Duda, samego prezydenta Francji!. Zagraniczni krytycy ostrzegają, że ten film jest „tak śmieszny, że uważajcie na gumki od majtek”. A dubbingujący postać Pablito - Cezary Pazura, jest pewien, że żarty trafią także do polskich widzów, bo sam jest tego przykładem: „Jest w tym filmie poczucie humoru, które uwielbiam” - przekonuje.

„Na tropie Marsupilami” – tak błyskotliwej komedii dla całej rodziny, jeszcze w Polsce nie było.
 
Film w polskiej wersji językowej już 28 września w kinach.

Dom zły

Dom zły

106 min

Więcej o filmie
Na tropie Marsupilami

Na tropie Marsupilami

Komedia Przygodowy Od lat: 7 105 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Jakubik pręży muskuły u boku Pazury

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.