Newsy

"Jak zostałem gangsterem" | Pierwszy zwiastun!

Fura, skóra i komóra

Po mocnym "Underdog" Maciej Kawulski powraca z kolejnym filmem! "Jak zostałem gangsterem" to intrygujący portret człowieka wyjętego spod prawa, który nie bał się okazywać emocji. Całość bazuje na prawdziwej historii, acz twórcy skrzętnie kryją się z personaliami postaci - być może do czasu premiery? Główny bohater filmu już w czasach swojej młodości odkrywa, że pociąga go adrenalina. Po ustrojowej transformacji rozwija swój gangsterski talent rozsmakowując się w pieniądzach, władzy i życiu ponad prawem. Liczą się dla niego tylko ukochana kobieta i najlepszy przyjaciel, z którym rozkręcił bandycki biznes. Dresy, skóry i komóry - ci faceci przez jakiś czas panowali nad całym krajem!

"Jak zostałem gangsterem" może pochwalić się dość barwną obsadą. W roli głównej występuje Marcin Kowalczyk, pamiętny Magik z "Jesteś bogiem". Jego najlepszego kumpla gra Tomek Włosok, który chyba zasmakował w drogich furach po "Diablo. Wyścig o wszystko". Przed kamerą znaleźli się także  Józef Pawłowski, Jan Frycz i Janusz Chabior, ale największe emocje budzi udział... Natalii Szroeder i Natalii Siwiec. Już teraz wiemy, że będziemy mieć do czynienia z zaiste pięknym filmem. "Jak zostałem gangsterem" zadebiutuje na ekranach Multikina już 3 stycznia 2020!
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Akcja Sensacyjny Od lat: 15 140 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Jak zostałem gangsterem" | Pierwszy zwiastun!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Marzena

Marzena

04.01.2020, 14:22:18

Świetny film, warty obejrzenia. Jest długi, ale nawet przez moment nie sposób się przy nim nudzić. Ciekawie opowiedziana historia chłopca, który zostaje jednym z najbardziej niebezpiecznych gangsterów polskiego półświatka. Jest bezwzględny, ale jednocześnie pozostaje wierny własnym zasadom, przyjaciół ceni bardziej niż wszystkie pieniądze świata. Wartka akcja, dowcipne dialogi... I jak na gangsterski film przystało: przemoc, seks, alkohol i narkotyki. A w tle : miłość i moralne rozterki głównego bohatera. Film warty swej ceny. Zdecydowanie polecam.