Newsy

Jak wyrwać faceta w Halloween?

Jak poderwać faceta w Halloween? To proste – wystarczy przetestować niezawodną metodę „na dynię”. O skuteczności techniki, która zamienia kobiety w cukierki, a panów nakręca na łóżkowe psikusy, przekonuje czwarty teaser komedii „Dzień dobry, kocham cię”. Nowy przebój twórców „Śniadania do łóżka”, „Nigdy w życiu!”, „Tylko mnie kochaj” i „Dlaczego nie!” trafi do kin 7 listopada.

W obsadzie plejada gwiazd, m.in.: Maciej Musiał, Weronika Książkiewicz, Olga Bołądź, Anna Dereszowska, Aleksy Komorowski, komediowe odkrycie roku – Paweł Domagała, który wcześniej zabłysnął w kinowym przeboju „Wkręceni” oraz Barbara Kurdej-Szatan, odkrywająca przed widzami, jakich mężczyzn wolą blondynki.

„Dzień dobry, kocham cię” to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania; przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na… ślubnym kobiercu.

Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Szymon i Basia zakochują się w sobie od pierwszego… zderzenia. Niestety, seria pechowych zbiegów okoliczności powoduje, że zaraz potem tracą kontakt. Od tej pory robią wszystko, by się wzajemnie odnaleźć. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

W nowym filmie producentów „Śniadania do łóżka”, „To nie tak jak myślisz, kotku” i reżysera Ryszarda Zatorskiego, autora największych kinowych hitów ostatnich lat „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” – po raz pierwszy w głównych rolach na dużym ekranie wystąpią - najpopularniejsza polska blondynka, Barbara Kurdej-Szatan i serialowy przystojniak, Aleksy Komorowski („Wszystko przed nami”, „Cisza nad rozlewiskiem”). Towarzyszą im: Olga Bołądź („Skrzydlate świnie”, „Nad życie”, „Dziewczyna z szafy”), Paweł Domagała („80 milionów”, „Wkręceni”), Anna Dereszowska („Lejdis”, „Nigdy nie mów nigdy”, „Randka w ciemno”), Łukasz Garlicki („Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „BrzydUla”), Weronika Książkiewicz („Podejrzani zakochani”, „Ile waży koń trojański?”), Maciej Musiał („Mój biegun”, „Rodzinka.pl”), niezawodny Marian Dziędziel („Wesele”, „Drogówka”) i legenda polskiej komedii – Jacek Fedorowicz („Nie ma róży bez ognia”).„Dzień dobry, kocham cię” w kinach od 7 listopada 2014

 

Źródło: Kino Świat

Dzień dobry, kocham cię!

Dzień dobry, kocham cię!

Komedia Od lat: 12 92 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Jak wyrwać faceta w Halloween?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

ZwiędłoUchy

ZwiędłoUchy

31.10.2014, 18:05:27

Wykonanie utwory Strachów takie że strach oblatuje... matko boska... nie można było oryginału zostawić? przecież to jakiś horror nie komedia- usłyszeć taką piosenkę w takiej wersji O.o ...