Wakacyjne Kinoranki to mieszanka zabawy i filmu w odpowiednich proporcjach.

Każdy letni poniedziałek rozpoczniemy od  animacji i warsztatów skierowanych do dzieci w wieku 7-11 lat, a zakończymy seansem filmowym.

W repertuarze na najmłodszych czekają same hity, m. in.  „Iniemamocni 2” - kolejna część filmu o przygodach rodzinki superbohaterów, która zyskała fanów na całym świecie, pełna magii animacja „Jak zostać czarodziejem”, kolejny film o Kubusiu i innych mieszkańcach Stuwiekowego lasu, pt. „Krzysiu, gdzie jesteś?” i wiele innych.

W naszych staraniach, aby atrakcyjnie przejść wakacyjnym szlakiem, pomogą nam przewodnicy z Profi-Lingua – szkoły języków obcych od lat wspierającej pasję i rozwój swoich kursantów, których spotkacie w każdym punkcie naszej filmowej wędrówki.

Dodatkowo, co tydzień podczas warsztatów przed seansem spotkać będzie można ciekawych gości. Będziemy grać w gry planszowe z Gryfne granie, twórczo brudzić się podczas zajęć sensoplastycznych z WyTworzyMy, czy nawet uprawiać prawdziwą magię z iluzjonistą!

Zapraszamy zarówno grupy półkolonijne i kolonijne, jak i całe rodziny.

Szczegóły oraz rezerwacje dla grup dostępne od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-16:00 pod numerem: 513 111 869 lub: [email protected]

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Jak wakacje, to tylko w Multikinie!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.