Newsy

"INCEPCJA" na WIELKIM EKRANIE | Wyjątkowe MATERIAŁY DODATKOWE

Seans z bonusem

Filmy Christophera Nolana najlepiej ogląda się na wielkim ekranie. Brytyjski reżyser od lat powtarza, że swoje produkcje realizuje przede wszystkim z myślą o niesamowitym kinowym doświadczeniu. Dziesięć lat temu twórca zachwycił nas "Incepcją", w której przedstawił arcyciekawą szpiegowską historię o wykradaniu danych... z sennych marzeń. Całość składała się z niesamowitych sekwencji, z których część trafiła na stałe do historii X muzy. Miasta składały się w pół, korytarze wirowały, a kolejne warstwy snu coraz mocniej naginały czas i przestrzeń. Widzowie byli zachwyceni, krytycy bili brawo.

Po "Incepcji" Brytyjczyk dokończył trylogię o Mrocznym Rycerzy, obrońcy Gotham, zabrał nas w kosmos w monumentalnym "Interstellar" oraz przedstawił wojenną zawieruchę w "Dunkierce". W tym roku Christopher Nolan przedstawi nam swoje kolejne dzieło, czyli owianą mgłą tajemnicy produkcję "Tenet". Film wraca do motywu igrania z czasem, a kolejne zapowiedzi oraz tajemnicze wypowiedzi aktorów sugerują, że możemy mieć do czynienia z kontynuacją kultowej "Incepcji"! 

W Multikinie uwielbiamy Nolana tak samo jak Wy, dlatego postanowiliśmy zaprosić Was na rocznicowe pokazy "Incepcji" dziesięć lat po premierze! Już od środy 12 sierpnia możecie ponownie przeżyć senną przygodą wyśnioną w snach, które z kolei były tylko snami. Seans tego monumentalnego dzieła na wielkim ekranie Multikina z pewnością Was zachwyci i przy okazji przygotuje na "Tenet" (premiera już 26 sierpnia!). Każdy pokaz "Incepcji" zostanie poprzedzony ekskluzywnymi materiałami dodatkowymi. Oprócz samego filmu obejrzycie materiał promujący dzieło wraz z zapowiedzią reżysera oraz dziesięciominutową wyprawę za kulisy tworzenia "Tenetu" - w sam raz na podkręcenie atmosfery przed premierą!

"Incepcja" w Multikinie już od 12 sierpnia, zaś na "Tenet" zapraszamy od 26 sierpnia.
Do zobaczenia w Multikinie!

Incepcja (Hit za 14,90)

Incepcja (Hit za 14,90)

148 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "INCEPCJA" na WIELKIM EKRANIE | Wyjątkowe MATERIAŁY DODATKOWE

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.