Newsy

"Imperium kontratakuje", czyli LIPCOWE powroty w MULTIKINIE

Przeżyj to jeszcze raz na wielkim ekranie

Już 3 lipca na wielkie ekrany Multikina wleci monumentalne dzieło science-fiction i film uznawany za najlepszą część "Gwiezdnych wojen". Część V, czyli "Imperium kontratakuje" do dziś zachwyca dojrzałym podejściem, świetnymi sekwencjami akcji oraz efektami specjalnymi, które do dziś robią wrażenie. Weźmy raz jeszcze udział w monumentalnej bitwie na Hoth, gdzie wśród śnieżnej zamieci rebelianci rozpaczliwie bronią się przed siłami Imperium, pośród których największe wrażenie robią maszyny kroczące AT-AT. Przeżyjmy ponownie perypetie załogi Sokoła Millenium borykającej się z kolejnymi uszkodzeniami statku i obserwujmy rosnące uczucie między Hanem Solo i Leią Organą. Ponownie spotkajmy Yodę, przeszkolmy się na Jedi, a w podniebnym Mieście w Chmurach oraz zmierzmy się w pojedynku na miecze świetlne z samym Darthem Vaderem. "Imperium kontratakuje" aż kipi od emocji! Jedna uwaga - film pokażemy wersji oryginalnej bez polskich napisów.

Od 3 lipca ponownie będziemy mogli także ponownie obejrzeć najnowsze dzieło Jana Komasy. "Sala samobójców. Hejter" to triumf artystyczny i komercyjny. Film został świetnie przyjęty nie tylko przez polskich widzów i krytyków. Także za oceanem święcił triumfy wygrywając chociażby na prestiżowym nowojorskim Tribeca Film Festival. Nasza recenzja  także była pełna zachwytów, ale nie ma czemu się dziwić - historia studenta, który przekracza kolejne kręgi hejterskiego piekła jest wyjątkowo uniwersalna. Świetną rolę zalicza tutaj Maciej Musiałowski. Aktora wpierw oglądamy jako pełnego życia młodzieńca, by finalnie obcować z żywym trupem, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Wciąż wyjątkowo mocno gra tu finał filmu, niby niepasujący do polskich realiów, ale tak bardzo rzeczywisty. Mocna rzec i bardzo dobry film - polecamy!

Pod koniec lipca na naszych ekranach zobaczymy także monumentalne dzieło Christophera Nolana, czyli film "Incepcja". Sny w snach wyśnione w snach, świetne sekwencje akcji, przepiękna muzyka Hanza Zimmera, no i ta obsada! Na ekranie z jak najlepszej strony zaprezentowała się plejada hollywoodzkich gwiazd. W roli głównej Leonardo DiCaprio, a na drugim planie stali bywalcy nolanowskich produkcji plus kilku gości:  Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Ellen Page, Tom Hardy, Cillian Murphy, Tom Berenger, oraz niezawodny Michael Caine. Jeśli do teraz wspominacie sceny zdumiewające swoją widowiskowością, przypominacie sobie zakręcony korytarz, zwijające się miasto albo dostajecie dreszczy na samą myśl o przepięknej końcówce, to nie zwlekajcie. "Incepcja" na ekranach Multikina ponownie pojawi się już 31 lipca.

Do zobaczenia w Multikinie!

Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje (wersja oryginalna)

Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje (wersja oryginalna)

Przygodowy Science-Fiction

Więcej o filmie
Incepcja (Hit za 14,90)

Incepcja (Hit za 14,90)

148 min

Więcej o filmie
Sala samobójców. Hejter (Hit za 14,90)

Sala samobójców. Hejter (Hit za 14,90)

Thriller Od lat: 15 135 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Imperium kontratakuje", czyli LIPCOWE powroty w MULTIKINIE

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.