Newsy

Idź na film, graj w „World of Warcraft” za darmo!*

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Warcraft: Początek” inspirowany kultową grą. Kup bilet już dziś i poznaj dwa zwaśnione królestwa.

Dla fanów gry World of Warcraft mamy specjalną niespodziankę. Przy zakupie biletu na film otrzymacie ulotkę z kodem, który upoważnia do grania w World of Warcraft za darmo (zawiera 30 dni darmowego czasu gry dla nowego konta). Ulotki będą wydawane w kinie podczas sprawdzania biletów przy wejściu na salę kinową. Akcja obowiązuje do biletów kupowanych w kasie kinowej oraz przez stronę www.multikino.pl i aplikację mobilną Multikina.

Na jedno konto gracz będzie mógł zarejestrować jeden kod. Ulotki z kodem będzie można odbierać od dnia premiery filmu, czyli od 10 czerwca br. Akcja trwa do zakończenia emisji filmu „Warcraft: Początek” lub do wyczerpania ulotek. Po zalogowaniu się do „World of Warcraft” użytkownicy otrzymają inspirowane filmem skórki do transmogryfikacji broni dla swojego konta.


Film „Warcraft. Początek” wejdzie na ekrany 10 czerwca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

W filmie „Warcraft: Początek” dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – spotkają się walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Film Duncana Jonesa powstał przy użyciu techniki CGI (Computer Generated Imagery), gwarantującej spektakularne efekty specjalne.

*Zawiera 30 dni darmowego czasu gry
**Gra zawiera wszystkie poprzednie dodatki, włącznie z Warlords of Draenor.