TOP Multikino

HORRORY NA LATO

Przyjemnie zmrożą krew w żyłach.

Nie ma to jak horrory, prawda? Niby się ich boimy i nie cierpimy oglądać, a jednak seanse grozy w Multikinie zawsze pękają w szwach. Wiemy o tym i dlatego przez całe lato będziemy mieć w repertuarze tytuły, które zmrożą Wam krew w żyłach. Fajna opcja na upały, prawda? No dobra, zaczynamy nasz maraton horrorowych zwiastunów – przygotujcie się na sporą dawkę skrajnych emocji i… zapisujcie w kalendarzach daty premier!

Zaczynamy od „Polaroida”. Historia stara jak świat – nawiedzony przedmiot przynosi zgubę jego właścicielowi. Tym razem chodzi o stareńki aparat fotograficzny, a całość wyprodukowała ekipa odpowiedzialna za „The Ring”. Premiera 28 czerwca!
A teraz mój faworyt: Midsommar. W biały dzień, czyli nowe dzieło autora klimatycznego filmu „Dziedzictwo. Hereditary”. Tym razem dostajemy psychologiczny horror rozgrywający się w całości za dnia. Jasno, przytulnie, przyjemnie? Nic z tych rzeczy. Premiera już 5 lipca.
Pora powrócić do rezydencji Warrenów! Już 12 lipca obejrzymy kolejny film będący częścią uniwersum „Obecności”. Znowu staniemy twarzą w twarz z upiorną lalką. Nie jest łatwo być opiekunką do dziecka w domu pełnym demonicznych przedmiotów… Annabelle wraca do domu solidnie Was wystraszy.
26 lipca do kin wchodzą dwa dość ciekawe filmy. Najpierw przyjrzyjmy się dziełu o cudownym tytule Truposze nie umierają. Twórcą tegoż jest Jim Jarmush, ekscentryczny reżyser, który bawi się gatunkami filmowymi tworząc arcyciekawe autorskie projekty. Tym razem wziął na warsztat temat… zombie i zaprezentował publiczności czarną komedię w doborowej obsadzie. Zaciekawieni? 
Drugą premierą 26 lipca jest Pełzająca śmierć. Równie udany tytuł, prawda? W kinie dawno nie gościliśmy rasowego creature feature, więc miło będzie obejrzeć horror o ludojadzie polującym na człowieka. Trwa huragan. Bohaterka chce uratować swojego ojca. Woda jest coraz wyżej. Aligatory są coraz bliżej. Smacznego!
„Upiorne opowieści po zmroku” stworzył dla Was między innymi Guillermo del Toro. Laureat Oscarów zawsze kochał kino grozy i czuje się w tym gatunku jak ryba w wodzie. Opowieść o przeklętej księdze i grupie pechowców, którzy zdecydowali się na lekturę, będzie idealnie współgrać z mrokiem na sali kinowej… Premiera już 16 sierpnia!
Lato skończymy na imprezce u klauna Pennywise’a. A jest co świętować! Po 27 latach do Derry wracają Frajerzy. Za dzieciaka lekko uszkodzili biednego Pennywise, przez co nieborak musiał hibernować. Ale tym razem żadnej taryfy ulgowej. Wszyscy czekamy na To: Rozdział 2, prawda? A chcecie balonik?

Na najlepsze letnie horrory zapraszamy do Multikina! Do zobaczenia na seansach… :)

Annabelle wraca do domu (Hit za 14,90)

Annabelle wraca do domu (Hit za 14,90)

Horror Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET
To: Rozdział 2

To: Rozdział 2

Horror Od lat: 15 169 min

Więcej o filmie
Polaroid

Polaroid

Horror Od lat: 15 88 min

Więcej o filmie
Midsommar. W biały dzień

Midsommar. W biały dzień

Dramat Horror Od lat: 18 147 min

Więcej o filmie
Truposze nie umierają

Truposze nie umierają

Komedia Horror

Więcej o filmie
Pełzająca śmierć

Pełzająca śmierć

Horror Od lat: 15 87 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do HORRORY NA LATO

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.