Newsy

„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” | Najlepsze sceny z Hanem

Tutaj zręczny tekścik, tam strzał z blastera…

Najsłynniejszy szmugler w historii galaktyki leci na pierwszą przygodę! Skoro Han Solo zaczyna karierę przemytnika, to my przypomnijmy sobie cztery najfajniejsze momenty z dalszych przygód gwiezdnego szmuglera. Dawaj Chewie, lecimy!

4. ROZMOWA SIĘ NIE KLEIŁA
Han Solo to postać, która potrafi wyłgać się ze wszystkiego – a przynajmniej tak mu się wydaje. Jednak kiedy przychodzi co do czego, to okazuje się, że pan Solo rozwiązuje problemy szybko i sprawnie, no i raczej nie myśli o konsekwencjach. Dobrym tego przykładem jest próba przegadania wścibskiego imperialnego dyspozytora. Rozmowa się nie kleiła, więc Han szybko przeszedł od słów do czynów.

3. WIEM
Ach, ten nasz Solo. Niby taki gruboskórny, ale w środku emocje aż kipią! Jednak zewnętrzny twardziel nie pozwala zaszaleć wewnętrznemu wrażliwcowi. Nawet podczas beznadziejnej sytuacji, gdy nadzieja już umarła i nie ma szans na ratunek, a ukochana Leia mówi mu, że go kocha, Han odpowiada krótkim, oschłym, ale szczerym: „Wiem”.

2. JESTEŚMY W DOMU
Zobaczyć ekranowego idola z dzieciństwa w tej samej roli trzydzieści lat później? Cudowne, nostalgiczne, sentymentalne uczucie. „Przebudzenie Mocy” długo każe nam czekać na pojawienie się kultowego duetu na ekranie, ale cierpliwość popłaca: finalnie Han i Chewie z impetem wpadają do Sokoła Millenium i mówią to, co chodzi po głowie także publiczności: „Jesteśmy w domu”.

1. OOTA GOOTA, SOLO?
Kończymy kultową i kontrowersyjną sceną z pierwszego spotkania widowni z gwiezdnym szmuglerem. Ależ to musiało robić wrażenie w 1977 roku! Miejsce akcji to podejrzana speluna w Mos Eisley. Negocjacje między młodym pilotem Hanem Solo, a łowcą nagród imieniem Greedo przeciągają się. Han nie ma czasu na takie głupoty. Zimny drań ten Solo, no ale za to go kochamy.

W jaki sposób Han stał się posiadaczem Sokoła Millenium? Kiedy zaczęła się jego przyjaźń z Chewbaką? W jakich okolicznościach spotkał Lando Calrissiana? Na te i na inne pytania odpowiada „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” – warto wybrać się w tę podróż, bo gwiezdnego szmuglera nigdy dość – nawet jeśli nie wygląda jak Harrison Ford

Han Solo. Gwiezdne wojny – historie

Han Solo. Gwiezdne wojny – historie

Familijny Przygodowy Science-Fiction Od lat: 7 135 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” | Najlepsze sceny z Hanem

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Marek

Marek

03.06.2018, 01:37:54

Super film nie tylko dla miłośników Gwiezdnych Wojen