TOP Multikino

„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”: GWIEZDNY TOP: Epizod 3

Najciekawsze postacie drugoplanowe

„Gwiezdne wojny” wróciły na ekrany Multikina! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was trzy GWIEZDNE TOP-y. Oto ostatni TOP – a w nim najciekawsze postacie drugoplanowe.

1. Oota goota, Solo? Greedo to naprawdę fascynujący osobnik. Zawsze jawił mi się jako młody cyngiel, który za wszelką cenę chce przypodobać się swojemu pracodawcy. Wiecie, taki z niego wielki gangster – a przynajmniej tak mu się wydaje. Bo tak naprawdę jest kompletnie zielony, dosłownie i w przenośni, więc gdy tylko nadarza się okazja, by mógł pokazać swoją wartość, to… Zobaczcie sami.
2. Wyobrażacie sobie solowy film z Jabbą? Przecież to mógłby być gwiezdnowojenny „Ojciec chrzestny”! Propozycje nie do odrzucenia, typy spod ciemnej gwiazdy, przekręty, łapówki, morderstwa. Jabba to oślizgłe stworzenie, ale z chęcią obejrzałbym jego usłaną trupami drogę na szczyt. Ciekawe, czy zawsze był taki gruby.  
3. Ten koleś zawsze mnie rozczulał. Malakili (nie pytajcie skąd wiem, jak się nazywa ten pan, chyba jestem nerdem!) miał za zadanie dbać o rancora i z tego zadania wywiązywał się znakomicie, no i zakumplował się ze swoim podopiecznym. Gdy Luke Skywalker pokonał bestię, to nasz bohater płakał rzewnymi łzami za zmarłym pupilem. Plotka głosi, że po zakończeniu żałoby otworzył knajpkę w Mos Eisley. 
4. Oto Sith na miarę naszych możliwości. Niezbadane są wyroki Mocy, ale jak na mój gust, to Darth Maul powinien przeżyć wydarzenia z „Mrocznego widma” i stać na straży Palpatine’a do samego końca. Ewentualnie ten diabelski wojownik mógłby nieoczekiwanie wrócić zza grobu chociażby w solowym filmie o Obi-Wanie Kenobim. Hmm, chyba przedzwonię do Kathleen Kennedy.

5. No i finalnie Jar Jar Binks! Nie no, spokojnie, żartujemy!

 

  Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

6. No i finalnie Boba Fett, najsłynniejszy łowca nagród w całej galaktyce. Mało go było na ekranie, odzywał się jeszcze mniej, ale samą prezencją wzbudził wieczny respekt u fanów Gwiezdnych Wojen. Mandaloriańska zbroja, hełm z antenką, jetpack. Ten dzieciak w odróżnieniu od swojego ojca zawsze pamiętał, że nie warto tracić głowy.
Niech Moc będzie z Wami!
Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Przygodowy Science-Fiction Od lat: 7 149 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”: GWIEZDNY TOP: Epizod 3

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.