Newsy

„Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”: Startujemy z przedsprzedażą!

Moc jest już nami!

Na ten dzień czekali wszyscy fani Gwiezdnych wojen! Właśnie rozpoczęliśmy przedsprzedaż biletów na VIII część kosmicznej sagi, czyli „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”! Uważajcie, bo bilety na pierwsze seanse wystrzelą w kosmos szybciej, niż Han Solo pędzący na Kessel. Dlaczeg jeszcze czytacie te słowa? Do śmigaczy i już, po bilety!

„Gwiezdne wojny: ostatni Jedi” zadebiutują na wielkim ekranie już 14 grudnia. Reżyseruje Rian Johnson (ten gość od „Loopera”), a w obsadzie oczywiście rodzeństwo Skywalkerów, czyli Mark Hammil oraz Carrie Fisher plus bohaterowie z „Przebudzenia Mocy”: Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac oraz mroczny Adam Driver jako jeszcze mroczniejszy Kylo Ren. Biletów szukajcie na naszej stronie, w aplikacji Multikino, w kasach kin, no i możecie też zagadać do naszego chatbota na Facebooku.

Jednocześnie informujemy, że w okresie 13-28 grudnia 2017 r. w żadnym z naszych kin nie będą obowiązywać ZAPROSZENIA na „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi".

Przedsprzedaż biletów na film „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” została tymczasowo wstrzymana w związku z planowanym remontem kin sieci Multikino przy ul. Piłsudskiego 5 w Łodzi oraz w Centrum Handlowym Stary Browar w Poznaniu.

Data zakończenia prac remontowych nie została jeszcze dokładnie określona. W związku z tym wszyscy ci, którzy chcieliby nabyć w przedsprzedaży bilety na „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” do Multikina w Łodzi i Starym Browarze, muszą chwilowo wstrzymać się z zakupem. Będziemy informować Was na bieżąco o postępie prac w tych obiektach. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!  

Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Przygodowy Science-Fiction Od lat: 7 149 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”: Startujemy z przedsprzedażą!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.