Newsy

„Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”: Mamy nowy zwiastun!

Ostatni Jedi na nowym trailerze.

Nie tylko zaczynamy przedsprzedaż biletów na VIII część kultowej kosmicznej sagi, czyli „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”, ale także pokazujemy zwiastun świeższy, niż najświeższe przysmaki na barce Jabby. Zobaczcie sami, jak prezentują się nowe „Gwiezdne wojny”.
Są emocje, jest Moc, prawda? „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi” zadebiutują na wielkim ekranie już 14 grudnia. Reżyseruje Rian Johnson (ten gość od „Loopera”), a w obsadzie oczywiście rodzeństwo Skywalkerów, czyli Mark Hammil oraz Carrie Fisher plus bohaterowie z „Przebudzenia Mocy”: Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac oraz mroczny Adam Driver jako jeszcze mroczniejszy Kylo Ren. Biletów szukajcie na naszej stronie, w aplikacji Multikino, w kasach kin, no i możecie też zagadać do naszego chatbota na Facebooku.
Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Przygodowy Science-Fiction Od lat: 7 149 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”: Mamy nowy zwiastun!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dominik

Dominik

20.10.2017, 18:02:31

Jako Fan który obejrzał po kilka razy każdą część i śledzi uniwersum Gwiezdnych Wojen, przechodzą mnie ciarki za każdym razem gdy oglądam trailer i śmiem twierdzić, że ta część będzie najlepszym filmem od twórców Disneya jeśli chodzi o Gwiezdne Wojny. Jeśli jesteś fanem ZACHĘCAM do obejrzenia filmu :D

Adam

Adam

13.10.2017, 17:40:55

Zapowiada się interesująco i pewnie będzie inaczej niż byśmy się spodziewali TRZEBA OBEJRZEĆ