Newsy

„Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”: Gwiezdny konkurs!

Wygraj gadżety z odległej galaktyki!

Fani historii dziejących się dawno, dawno temu w odległej galaktyce są wśród nas i dobrze o tym wiemy – pozdrawiamy wszystkich rozentuzjazmowanych widzów pierwszych pokazów filmu „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi” :) To właśnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać cudowne gwiezdne gadżety:

1. Miejsce – Droid Sphero R2D2
2. Miejsce – Droid Sphero BB-8
3. Miejsce – Droid Sphero BB-9E

Droidami możecie sterować za pomocą smartfona, a nawet oglądać z nimi „Gwiezdne wojny”. Zabawa nigdy się nie kończy ;)

Co trzeba zrobić? Zajrzyjcie na nasz fanpage (http://fb.com/MultikinoPolska) i odpowiedzcie na pytanie konkursowe: „Uniwersum „Gwiezdnych wojen” zaludnione jest przez niezwykle barwne postacie drugo- i trzecioplanowe. Rycerze Jedi, oficerowie Imperium, łowcy nagród, rywale, sojusznicy. Nie zapominajmy też o stworkach wszelkiej maści przesiadujących w barach. Waszym zadaniem konkursowym jest wymyślić i opisać nową postać, która mogłaby pojawić się w „Gwiezdnych wojnach”. Nowy pilot Rebelii, kucharz z Gwiazdy Śmierci, a może jakieś fantazyjne monstrum? Podajcie nam imię i krótki opis nowej postaci, a najbardziej kreatywne i pasujące do uniwersum odpowiedzi nagrodzimy droidami Sphero.”

Pamiętajcie, by nie odpowiadać w komentarzach pod niniejszym newsem – liczą się tylko odpowiedzi na naszym facebooku! Powodzenia w konkursie i niech Moc będzie z Wami!

Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Przygodowy Science-Fiction Od lat: 7 149 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”: Gwiezdny konkurs!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.