Newsy

Gwiezdne rozgrywki - gra kinowa z elementami escape roomu

Niech Moc będzie z Wami!

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce Ruch Oporu podjął się niezwykłej misji. Doskonale wyszkolony kapitan Sam Flyer podstępem dostał się na jeden z niszczycieli Najwyższego Porządku. Wykradł stamtąd małe, lecz bardzo ważne, urządzenie.

Tylko z pomocą tego urządzenia można było uruchomić hologram z tajnymi informacjami na temat Rey. Najwyższy Porządek od dawna ją obserwował i zdołał zebrać sporo wiadomości o jej działaniach.

Niestety, nasz kapitan, Sam Flyer, w drodze powrotnej stracił kontakt z bazą i słuch po nim zaginął. Podobno ukrył gdzieś swoją zdobycz. Pozostawił zaszyfrowane wskazówki, jak ją odnaleźć, aby nie dostała w niepowołane ręce. Ruch Oporu i Najwyższy Porządek wysłali swoje najlepsze grupy zwiadowcze w poszukiwaniu skradzionego przez Flyera urządzenia. Która z nich dotrze do nich pierwsza?

Tak rozpoczyna się przygoda, do której zapraszamy wszystkie grupy szkolne lubiące nietuzinkowe wyzwania.

Przy okazji filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” zapraszamy na wyjątkową grę z elementami escape roomu na sali kinowej.

To nie lada gratka dla fanów gwiezdnej sagi. 45 minut wypełnionych łamigłówkami, rebusami, międzyklasową rywalizacją i całym mnóstwem filmowych ciekawostek, a wszystko to w cenie biletu szkolnego.

Tego nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej!

Dokonując rezerwacji na seans filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” prosimy poinformować specjalistę ds. rezerwacji grupowych o chęci wzięcia udziału w grze.

Prosimy o dokonywanie rezerwacji z minimum 1,5-tygodniowym wyprzedzeniem.
Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Przygodowy Science-Fiction Od lat: 7 149 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Gwiezdne rozgrywki - gra kinowa z elementami escape roomu

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.