Newsy

„Gorący towar”: Bullock vs McCarthy

Film reżysera „Druhen” z Sandrą Bullock w roli agentki FBI z zasadami.

„Gorący towar” to komedia akcji Paula Feiga („Druhny”, serial TV „Trawka”) z udziałem nagrodzonej Oscarem Sandry Bullock („Wielki Mike. The Blind Side”) i nominowanej do Nagrody Akademii za drugoplanową rolę w „Druhnach” Melissy McCarthy. Bullock wciela się w agentkę FBI Sarę Ashburn, McCarthy natomiast w bostońską policjantkę Shannon Mullins. Panie nie dogadują się najlepiej. Ashburn nigdy nie łamie regulaminu, Mullins z kolei postępuje zgodnie z własnymi zasadami. Agentka FBI ma dużą szansę na awans, jeśli tylko uda się jej schwytać bossa narkotywego z Bostonu. Będzie jednak musiała w tym celu podjąć współpracę z porywczą panią detektyw.

„Ashburn jest świetną agentką, bo nie brakuje jej skrupulatności, determinacji i uporu. Niestety nie potrafi nawiązywać relacji z ludźmi. Próbuje nadrobić tę słabość innymi zaletami - całkowicie poświęca się pracy, ale sprawia wrażenie zarozumiałej. Koledzy ją szanują, ale nie przepadają za nią, bo nie umie działać w zespole. Kiedy tylko otworzy usta, robi się nieznośna” - wyjawia Sandra Bullock. A co mówi o swojej bohaterce Melissa McCarthy? „To typ, który warczy, ale nie gryzie, choć jest do tego zdolny. Mullins wychowywała się w Bostonie i zawsze wali prosto z mostu. Świetnie radzi sobie jako policjantka, zwalczająca przestępczość. Jest jak yang uzupełniające yin Ashburn”. Która z pań okaże się twardsza?

„Gorący towar”, reż. Paul Feig, wyst. Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Demián Bichir, Marlon Wayans, Michael Rapaport, Jane Curtin, Spoken Reasons

Jerzy Wasowski

Gorący towar

Gorący towar

Komedia kryminalna Od lat: 15 117 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Gorący towar”: Bullock vs McCarthy

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.