TOP Multikino

Gang Vegi: 5 ulubionych aktorów reżysera „Botoksu”

Ma swój klan Wes Anderson, ma Martin Scorsese, ma też Patryk Vega.

Z zaufanym składem pracuje się dobrze - to zasada, która przyświeca twórczości Patryka Vegi. Od niedawna reżyser uformował sobie grupę ulubionych aktorów, których zaprasza do swoich kolejnych produkcji. Są wśród nich twarze znane, ale są i tacy, którym Vega, mówiąc kolokwialnie, zbudował karierę. Poznajcie Gang Vegi:

Piotr Stramowski - nowy idol Polek w każdym przedziale wiekowym i z ukształtowanym typem faceta: musi być poważny, mocny i nieogolony (spróbujcie znaleźć w sieci fotki Stramowskiego bez zarostu - na ulicy nigdy byście chłopa nie poznali). Posiadacz najsłynniejszego irokeza ostatnich lat. Zasłynął rolą Majamiego w dwóch ostatnich „Pitbullach”, zobaczymy go także w „Botoksie”. Przez poznaniem Patryka Vegi niemal zupełnie nieznany, także ma wobec reżysera dług wdzięczności.

Botoks

Tomasz Oświeciński - u Vegi grał już w „Hansie Klossie” i „Służbach specjalnych”, ale dopiero pitbullowy Strachu sprawił, że ten ex-bramkarz na dyskotece stał się najsłynniejszym mięśniakiem w kraju. Bohater wzbudzającej chyba największą wesołość na widowni scenki z trailera „Botoksu” - tak, chodzi o ten fragment z owocowymi prezerwatywami.

Botoks


Sebastian Fabijański - wspominaliśmy już coś o guście Polek? Kto jak kto, ale Patryk Vega potrafi kreować nowych ulubieńców pań; poza Piotrem Stramowskim jest jeszcze Cukier z „Niebezpiecznych kobiet”, chmurny, niebezpieczny i przystojny Sebastian Fabijański. Co wiemy o jego roli w „Botoksie”? Ma być inna od tego, co pokazał w „Pitbullu”, a jego bohater został zmuszony do podjęcia decyzji, która zaważy na jego życiu.

Botoks


Agnieszka Dygant - jak ten Vega mógł? Żeby z budzącej powszechną sympatię niani Frani zrobić Kurę, ale zdecydowanie nie taką domową - powiedzieć, że femme fatale to nie powiedzieć nic, Kura z „Nowych porządków” jest kobietą zdolną do popełnienia najgorszych rzeczy. Z tym większą niecierpliwością czekamy na jej rolę w „Botoksie”.

Botoks


Andrzej Grabowski - jego akurat w „Botoksie” nie zobaczymy, za to jako starszy aspirant Gebels pojawił się we wszystkich „Pitbullach” (i szybko stał się ulubieńcem widowni, jego mentorskie bon moty zawsze wywoływały salwy śmiechu), grał też w „Służbach specjalnych”. Tzw. Aktor charakterystyczny: Romea nie zagra, za to dzięki m.in. Vedze już raz na zawsze zerwał z emploi Fredka Kiepskiego.

Botoks

 

Jacek Sobczyński

Botoks

Botoks

Thriller Od lat: 15 137 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Gang Vegi: 5 ulubionych aktorów reżysera „Botoksu”

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.