Newsy

"Furioza" | Zobacz POLSKI HIT PRZED PREMIERĄ

Furio! Furio! Furioza!

  • "Furioza" to polski film sensacyjny
  • W rolach głównych odmienieni Książkiewicz i Damięcki
  • Pokazy przedpremierowe już 15, 16 i 17 października

Jesteście gotowi na filmową petardę sensacyjną made in Poland? "Furioza" już wkrótce zadebiutuje na ekranach Multikina. To jedna z najbardziej intensywnych rodzimych produkcji ostatnich miesięcy. Nie szczędzono tu środków, a duży budżet naprawdę widać na ekranie. Sceny zbiorowe w tym filmie to kosmos, tylko czekajcie, aż zobaczycie, jak kilkudziesięciu kiboli spotka się na "ustawce". Już wkrótce zaprezentujemy Wam naszą recenzję, a na razie obejrzyjcie zwiastun.

Historia trudnej współpracy kibola i policjantki wciąga od pierwszej minuty. Duża w tym zaleta aktorów kreujących główne role. Weronika Książkiewicz, dotąd nie kojarzona z tego typu kinem, zwraca uwagę mocną, bezkompromisową kreacją. Ale największą uwagę zwraca niesamowita metamorfoza Mateusza Damięckiego. Z ogoloną głową, umięśniony i wytatuowany Damięcki gra tutaj gangstera, który nie cofnie się przed niczym. Dawno na ekranie nie widzieliśmy tak wyrazistych postaci. Chociażby dla nich warto wybrać się na "Furiozę".

Dla wszystkich spragnionych porządnego polskiego kina mamy świetną wiadomość - "Furioza" debiutuje w Multikinie dopiero 22 października, ale film możecie obejrzeć wcześniej! Zapraszamy na pokazy przedpremierowe, które odbędą się w weekend 15 - 17 października. Zanurzcie się w ten fascynujący, ale i bardzo niebezpieczny świat - naprawdę warto! No to co? Widzimy się w Multikinie!

Furioza

Furioza

Dramat Od lat: 15 139 min

Więcej o filmie KUP BILET