Newsy

FPFF: Dodatkowe seanse w Multikino Gdynia

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie publiczności, w piątek 10 czerwca oraz sobotę 11 czerwca zapraszamy na dodatkowe seanse filmów "Wymyk", "Róża", "Kret", "Sala samobójców" oraz "Młyn i krzyż" w Multikinie Gdynia.

PIĄTEK:

 
Godz. 22:00  "Kret"

Godz. 22:15: "Wymyk"

Godz. 22:15: "Róża"

Godz. 22:45  "Sala samobójców"


SOBOTA:

Godz. 08:45 "Młyn i krzyż"

 

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to jedna z największych imprez filmowych w Polsce i jedyna, która na tak wielką skalę promuje polską kinematografię. Co roku publiczność festiwalowa ma możliwość obejrzenia premierowych pokazów najlepszych polskich filmów – zarówno dużych produkcji, jak i obrazów kina niezależnego. Od kilku lat, oprócz Konkursu Głównego i Konkursu Kina Niezależnego, odbywa się Konkurs Młodego Kina, w którym prezentowane są filmy studentów szkół filmowych. FPFF daje swojej publiczności również szansę uczestnictwa w wielu projekcjach oraz imprezach towarzyszących.

Szczególnie gorąco zapraszamy wszystkich wielbicieli kina polskiego do Multikina w Gdyni, w którym zaprezentowane zostaną filmy festiwalowe dla publiczności. W tym roku filmy z konkursu głównego zostaną również pokazane publiczności w Multikinie Gdańsk i Sopot.

Zapraszamy!

Wymyk

Wymyk

Obyczajowy Od lat: 15 85 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do FPFF: Dodatkowe seanse w Multikino Gdynia

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.