Newsy

Filmy, koncert i futbol w Multikinie

W ten weekend stań u boku Smoczego Wojownika Pandy Po z „Kung Fu Pandy 2 3D” i ocal Chiny przed zagładą. Pokonaj mściwego Pawia Lorda Shena i jego śmiericonośną armatę ziejącą ognistymi pociskami. Zobacz też czy Rachel (Ginnifer Goodwin), bohaterce „Pożyczonego narzeczonego”, uda się zdobyć miłość swojego życia Dexa (Colin Egglesfield) i nie zniszczyć jednocześnie przyjaźni z Darcy (Kate Hudson), która ma z Dexem wziąć wkrótce ślub.

Wybierz się także koniecznie na „Melancholię” Larsa von Triera opowiadającej o zbliżającej się do Ziemi planety i reakcji ludzi w obliczu nieuniknionej śmierci. Główną rolę w filmie zagrała Kirsten Dunst, nagrodzona na tegorocznym festiwalu w Cannes Złotą Palmą.

A już w sobotę gratka dla fanów piłki nożnej – finał Ligi Mistrzów. 28 maja na stadionie Wembley w Londynie zmierzą się FC Barcelona i Manchester United. 31 maja natomiast Koncert Na Wielkim Ekranie kapeli „Kings of Leon”. Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie utwory, jak  „Sex On Fire”, „Use Somebody”  czy „On Call”. Zapraszamy!

Jerzy Wasowski

Melancholia

Melancholia

Dramat Thriller Katastroficzny Od lat: 15 130 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Filmy, koncert i futbol w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.