Newsy

Filmowy Sylwester 2015 w Multikinie dla wszystkich kinomaniaków

Filmowy Sylwester w Multikinie to propozycja dla wszystkich fanów kina, którzy chcą spędzić tę wyjątkową noc w prawdziwie filmowej atmosferze.

Kinomaniacy podczas Sylwestra 2015 będą mogli obejrzeć przedpremierowe tytuły oraz starannie dobrane hity mijającego roku.

Wieczorem 31 grudnia oprócz uczty filmowej na widzów w kinach czekać będą welcome drink i lampka szampana o północy, a w cenie biletu znajdą się produkty barowe o wartości powyżej 55 złotych! Każdy otrzyma vouchery na duży popcorn, średnie nachos oraz dwa duże napoje z oferty firmy Coca-Cola.

Daniem głównym Filmowego Sylwestra w Multikinie są oczywiście… filmy! W ofercie znajdują się dwa zestawy, a każdy z nich składa się z filmów przedpremierowych oraz największych przebojów kinowych mijającego roku. Dla gości mamy dwie propozycje – zabawny Zestaw Komediowy oraz emocjonujący Zestaw Dramatyczny.

W Zestawie Komediowym goście obejrzą przedpremierowo komedię o żyjącym współcześnie Bogu-piwoszu „Zupełnie Nowy Testament” oraz również przedpremierowo polską „Słabą płeć?”. Oprócz tego sprawdzone i zabawne hity -
„Praktykant” z Robertem De Niro oraz długo wyczekiwane „Listy do M. 2”.

Zestaw Dramatyczny to propozycja dla widzów ceniących sobie emocjonujące historie. Na początek przedpremierowy polski hit prosto z festiwalu w Gdyni – „Moje córki krowy” oraz także przedpremierowo świetnie zapowiadający się „Sekret w ich oczach”. Po nich gratka dla miłośników mocnych wrażeń – pędzący na złamanie karku „Mad Max: Na drodze gniewu” oraz zabawny i trzymający w napięciu „Marsjanin” z Mattem Damonem.

Sylwester w Multikinie odbędzie się w 17 kinach sieci. Na powitanie Nowego Roku w filmowej atmosferze zapraszamy do kin: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Wrocław Arkady Wrocławskie i Zabrze.

Więcej szczegółów na podstronie wydarzenia. Zapraszamy serdecznie na Filmowy Sylwester w Multikinie.

 

Filmowy Sylwester 2016/2017

Filmowy Sylwester 2016/2017

Więcej o filmie
Listy do M. 2

Listy do M. 2

Komedia romantyczna Od lat: 13 103 min

Więcej o filmie
Zupełnie Nowy Testament

Zupełnie Nowy Testament

Komedia Od lat: 15 115 min

Więcej o filmie
Moje córki krowy

Moje córki krowy

Komedia Dramat Od lat: 15 88 min

Więcej o filmie
Słaba płeć?

Słaba płeć?

Komedia romantyczna Od lat: 12 99 min

Więcej o filmie
Sekret w ich oczach

Sekret w ich oczach

Thriller Kryminał Od lat: 15 111 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Filmowy Sylwester 2015 w Multikinie dla wszystkich kinomaniaków

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.