Newsy

Filmowy alarm smogowy

Cała Polska mówi o smogu. Jednak nie jest to problem, który istnieje od wczoraj. To najbardziej wyraźne i dotkliwe dla mieszkańców miast zjawisko jest tylko jednym z wielu objawów zanieczyszczenia powietrza, mającego w skali światowej coraz bardziej tragiczne konsekwencje.

Multikino wraz z ekspertami z dziedziny ochrony środowiska zaprasza gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne na wyjątkowe spotkania w Multikinie z filmem "Yes Meni idą na rewolucję".

Każdy pokaz poprzedzony będzie prelekcją o ochronie środowiska naturalnego, w szczególności przeciwdziałaniu zanieczyszczeniu powietrza skutkującego smogiem, efektem cieplarnianym i innymi opłakanymi w skutkach efektami nieodpowiedzialnego ludzkiego gospodarowania surowcami naturalnymi.

„Yes Meni idą na rewolucję”Znanych performerów największe jak do tej pory wyzwanie: zmiany klimatyczne na Ziemi. Podchodzą do niego bardzo profesjonalnie i osobiście, wymyślając szereg spektakularnych akcji. W jednej z nich podszywając się pod reprezentanta Amerykańskiej Izby Handlowej, która na co dzień jest po prostu domem lobbingowym i przekonują biznesmenów, że Biały Dom będzie wspierał politykę energetyczną opartą na źródłach odnawialnych.

W celu uzgodnienia szczegółów i umówienia spotkania w dogodnym dla Państwa terminie prosimy o kontakt z lokalnymi specjalistami ds. rezerwacji grupowych.

Sprawdź szczegóły oferty w Twoim kinie:

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Filmowy alarm smogowy

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.