TOP Multikino

Filmowe WALENTYNKI? Tylko w MULTIKINIE!

Na film czy do (Multi)kina?

14 lutego już za pasem, dlatego najwyższa pora zadbać o dobry... repertuar! Nie od wczoraj wiadomo, że odpowiedni film potrafi być bardzo skutecznym afrodyzjakiem. Najpierw kino, potem kolacja, a następnie wszystko już w waszych rękach. To nieśmiertelny zestaw walentynkowy, który sprawdzi się nie tylko w dzień świętego Walentego, ale także jako pomysł na udaną randkę w każdym innym terminie. W Multikinie Walentynki zaczynamy świętować już teraz. Będzie barrrrdzo gorąco. Sprawdźcie sami, co dla Was przygotowaliśmy.

Bezsprzecznie najgorętszą walentynkową premierą jest "365 dni". To pierwszy polski film erotyczny z prawdziwego zdarzenia. Całość powstała na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej i opowiada o namiętnym romansie pięknej Polki oraz przystojnego bossa sycylijskiej mafii. Laura i Massimo poszukują przyjemności w tak intensywny sposób, że nawet Anie i Christianowi poczerwienią policzki. Spodziewajcie się więc naprawdę GORĄCYCH scen.. Po tym seansie kolacja będzie albo bardzo krótka, albo w ogóle ją sobie odpuścicie na rzecz innej konsumpcji. Jeśli nie możecie się doczekać, to "365 dni" na ekrany wślizgnie się już 7 lutego.

Ale chwila, moment - kto powiedział, że kinowe Walentynki to tylko gorące romanse? "Zenek" to historia chłopaka z podlaskiej wsi, który z barowego grajka stał się idolem milionów Polaków. Martyniuk zaczynał jako szczawik grający covery po wiejskich dyskotekach, dzięki czemu w filmie znalazły się tak kultowe momenty "z epoki", jak kupowanie "Bravo" po bazarkach czy domowe sposoby na uzyskanie fryzury godnej Limahla. Później stał się pełnoprawną gwiazdą, a teraz do jego muzyki klaszczą najważniejsi ludzie w Polsce. "Zenek" to nie tylko film, to wydarzenia. Obciach? A gdzie tam. My dajemy temu filmowi kciuk w górę!

Gorące romanse i disco polo Wam nie w smak? W takim razie już od 7 lutego mamy dla Was odjechaną antywalentynkową propozycję, która zwala z nóg już samym tytułem. "Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" to wielki powrót Margot Robbie w roli tytułowej komiksowej wariatki. Harley rozstaje się z Jokerem, poznaje nowe koleżanki, znajduje sobie nowych wrogów i pragnie rządzić Gotham. Batman nie ma tu nic do gadania! Seans jak petarda, obiecujemy! Będą miłostki, będą bijatyki, strzelaniny, cięte odzywki. Jeśli dobrze bawiliście się na "Deadpoolu", to pokochacie też "Ptaki nocy". Może nawet postanowicie zaadoptować hienę?

Walentynki w Multikinie będą gorące jak w "365 dni", rozśpiewane jak "Zenek" i szalone jak "Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)". Do kina czy na film? Ten wybór pozostawiamy Wam. Powodzenia i do zobaczenia w Multikinie!