Newsy

Filmowe Mikołajki w Multikinie

3, 4 i 6 grudnia Multikino zaprasza na mikołajkową przygodę w kinie.

W repertuarze dla najmłodszych kinomanów znalazły się animacje: „Vaiana. Skarb oceanu”, „Kubo i dwie struny” oraz „Trolle”. Przy zakupie biletu na film familijny dziecko otrzyma plakat.

Podczas tegorocznych Mikołajek dzieci mogą wybrać się w podróż przez bezmiar oceanu z Vaianą, wyruszyć z Kubo na poszukiwanie magicznej zbroi należącej niegdyś do jego ojca lub spędzić czas z wesołymi, rozśpiewanymi i bajecznie kolorowymi Trollami.

W animacji „Vaiana. Skarb oceanu”  Walt Disney Animation Studios przedstawia opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Druga propozycja to „Kubo i dwie struny” opowiadająca historię dobrego, pokornego chłopca, który u boku matki mieszka w skromnej wiosce na końcu świata. Każdy dzień toczy się tym samym spokojnym rytmem - do czasu, kiedy chłopca odwiedza duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Kubo wyrusza w fascynującą, pełną niebezpieczeństw podróż śladami swej rodziny. Podróż ta pozwoli mu poczuć dumę z tego, kim jest i uwierzyć, że możliwe jest wszystko. Natomiast „Trolle” to animowany film przygodowy ze studia DreamWorks Animation. Tytułowe Trolle żyją w kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą.

Ponadto w sieci Multikino odbędą się weekendowe Poranki dla całej rodziny. 3 i 4 grudnia o 10.30 miłośnicy emocjonujących przygód niebieskiej lokomotywki będą mogli zobaczyć nowy film z serii Tomek i Przyjaciele „Wielki wyścig”. Natomiast o 12.00 na ekranie pojawią się tajemnice, zagadki, niesamowitości i cała masa ekscytujących przygód, czyli „Detektywistyczne Biuro Lassego i Mai: Stella Nostra”.

W sieci Multikino nie zabraknie również mikołajkowych atrakcji: gier i zabaw dla najmłodszych, spotkań z Mikołajem oraz konkursów z nagrodami. Dodatkowo przy zakupie biletu na film familijny dziecko otrzyma plakat. Więcej informacji o tym, co będzie się działo w poszczególnych kinach można znaleźć na stronie www.multikino.pl.

Bilety na mikołajkowe filmy familijne oraz Poranki są dostępne w kasach kin, na naszej stronie www oraz w aplikacji mobilnej Multikina.

Oczywiście w sieci Multikino nie zabraknie również mikołajkowych atrakcji: gier i zabaw dla najmłodszych, spotkań z Mikołajem oraz konkursów z nagrodami!

 

Zobacz, co przygotowaliśmy dla dzieci w Twoim Multikinie:

MULTIKINO BYDGOSZCZ
3 i 4 grudnia od 12.00 do 15.00 w bydgoskim Multikinie oprócz wspaniałych filmowych animacji na wielkim ekranie, zapraszamy małych kinomanów na gry i zabawy ruchowe oraz spotkanie z najważniejszym tego dnia gościem, czyli Mikołajem. Nie zabraknie dla dzieci słodkich upominków, balonów oraz plakatów filmowych.

MULTIKINO CZECHOWICE-DZIEDZICE
Zapraszamy wszystkich małych kinomanów na wspaniałe filmowe animacje: „Trolle”, „Vaianę: Skarb oceanu” oraz „Kubo i dwie struny”.

MULTIKINO ELBLĄG
3, 4 i 6 grudnia mali kinomaniacy odwiedzając elbląskie Multikino poza wspaniałymi animacjami będą mogli spróbować swoich sił jako piłkarze. W holu kina będzie czekała bramka piłkarska, a każdy gol zostanie nagrodzony niespodzianką. Ponadto nie zabraknie Mikołaja, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie oraz wspólnie coś narysować. Natomiast 6 grudnia od 17.00 do 19.00 Mikołaj otworzy dla najmłodszych swój wór z prezentami. Dzieci, które odwiedzą w tym czasie Multikino będą mogły otrzymać prezent.

MULTIKINO GDAŃSK
Serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych widzów 3, 4 i 6 grudnia na Mikołajki w gdańskim Multikinie. Poza obejrzeniem wspaniałych filmowych animacji dzieci będą mogły uczestniczyć również w ubieraniu choinki. 3 grudnia od 12.00 do 15.00 wraz z animatorami będą tworzyć świąteczne ozdoby, a 4 grudnia od 12.00 do 15.00 zapraszamy na malowanie bombek. Natomiast 6 grudnia od 15.00 do 19.00 na najmłodszych będę czekały animacje ze Śnieżynkami.

MULTIKINO GDYNIA
3 grudnia w sobotę oraz 4 grudnia w niedzielę poza wspaniałymi filmowymi animacjami zapraszamy również od 12.00 do 15.00 na malowanie bombek, świątecznych kolorowanek oraz wspólne ubierani choinki. Dodatkowo w niedzielę na dzieci będą czekały Śnieżynki, które poprowadzą animacje i konkursy z nagrodami.

MULTIKINO JAWORZNO
3, 4 i 6 grudnia zapraszamy dzieci nie tylko na wspaniałe filmowe animacje, ale również do stoiska z kolorowankami oraz na skręcanie balonów i spotkanie z Mikołajem. Ponadto w sobotę od 12.00 do 16.00 dzieci będą mogły wykonywać świąteczne kartki, w niedzielę od 12.00 do 16.00 zapraszamy do wspólnego przygotowywania świątecznych ozdób (choinki z papieru, lampki cotton-ball, aniołki z papieru czy bombki styropianowe). Natomiast we wtorek od 15.00 do 19.00 dzieci będą mogły wykonać zarówno swoje ozdoby i kartki.

MULTIKINO KATOWICE
W sobotę 3 grudnia i w niedzielę 4 grudnia w Multikinie w Katowicach poza wspaniałymi filmowymi animacjami na dzieci będą czekały również warsztaty „Kreatywne Maluchy”, podczas których najmłodsi mogą swobodnie uczyć się i rozwijać, mając do dyspozycji kreatywne masy plastyczne takie jak: piasek kinetyczny, kukurydziane klocki czy też inne sprytne zabawki. Animator przeprowadzi dla dzieci warsztat z tworzenia makiet o tematyce świątecznej - z klocków kukurydzianych PlayMais. Dla mniejszych dzieci przewidziano wykorzystanie zestawu Calafant, który świetnie współpracuje z produktem PlayMais. Ponadto w 4 grudnia niedzielę od 14.00 do 17.00 oraz we wtorek 6 grudnia od 16.00 do 19.00 zapraszamy na warsztaty „Uniwersytet Rozwoju”. Uczestnicy będą świadkami pokazu niezwykłych eksperymentów z wykorzystaniem suchego lodu. W programie m.in.: tajemnicza mgła, magiczna zmiana koloru, lodowe bańki, dymiący napój oraz odrzutowa rakieta. Ponadto odbędzie się konkurs plastyczny z nagrodami, a Multikino odwiedzi Mikołaj.

MULTIKINO KIELCE
3, 4 i 6 grudnia poza wspaniałymi filmowymi animacjami zapraszamy dzieci na spotkanie z Mikołajem i Panią Mikołajową. Na najmłodszych będzie czekała moc atrakcji: gry i zabawy ruchowe, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, skręcanie zwierzątek z baloników, zabawy z chustą animacyjną, kącik z kolorowankami oraz wykonywanie łańcuchów na choinkę. Ponadto Mikołaj będzie rozdawał różowe baloniki Multikina oraz słodkie upominki.

MULTIKINO KOSZALIN
Serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych widzów 3, 4 i 6 grudnia na Mikołajki w koszalińskim Multikinie. W ciągu tych trzech dni będzie można spotkać Mikołaja, wziąć udział w licznych grach i zabawach, spróbować swoich sił w quizie z nagrodami, a także zmienić się w ulubioną postać dzięki malowaniu twarzy. Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu!

MULTIKINO KRAKÓW
Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami do spędzenie mikołajkowego weekendu 3 i 4 grudnia w kinie! Poza wspaniałymi filmowymi animacjami na dzieci będzie czekała niezliczona liczba atrakcji oraz wyjątkowa atmosfera, o którą zadba agencja eventowa MAGNETA GROUP! Dzięki malowaniu buziek* animatorki przeniosą dzieci w świat bajek. Ponadto w Multikinie odbędzie się modelowanie balonów, czyli skręcanie ich w zwierzaki. Nie zabraknie również zabaw manualnych oraz plastycznych, a na każde dziecko będzie czekała miła niespodzianka i coś słodkiego. Natomiast 6 grudnia w kinie będzie można zobaczyć i przetestować produkty sklepu „Czarodziej”.

* Wszystkie materiały używane do malowania są z atestem i bezpieczne. Aby je zmyć, wystarczy woda z mydłem.

MULTIKINO LUBLIN
3, 4 i 6 grudnia poza wspaniałymi filmowymi animacjami zapraszamy dzieci na spotkanie z Mikołajem. Ponadto w pokoju urodzinowym nie zabraknie atrakcji – malowania twarzy i zabaw z ciastoliną.

MULTIKINO ŁÓDŹ
3 i 4 grudnia poza wspaniałymi animacjami od 12.00 do 16.00 na dzieci będzie czekał Mikołaj. Sympatyczna  Śnieżynka pomoże w napisaniu listu do Mikołaja oraz przygotowaniu ozdób choinkowych. Nie zabraknie też malowania buziek i konkursów z nagrodami.

MULTIKINO OLSZTYN
Drogie Dzieci, przyjdźcie 3 i 4 grudnia do Multikina w Olsztynie i napiszcie list do św. Mikołaja. Specjalni pomocnicy brodacza w czerwonym kubraczku pomogą Wam stworzyć najpiękniejszą listę wymarzonych prezentów. Takim dziełom sztuki nie oprze się nawet najbardziej srogi Mikołaj!
Z gotowym listem do św. Mikołaja będziecie mogli spokojni zasiąść w kinowym fotelu i udać się w podróż z naszymi bohaterami: Vaianą, Kubo lub Trollami. Nasi najmłodsi widzowie będą mogli podziwiać niesamowite przygody lokomotywy Tomka i jego przyjaciół, a nieco starsi pomogą Lassemu i Mai w rozwiązaniu zagadek.


MULTIKINO POZNAŃ 51
Poza wspaniałymi filmowymi animacjami zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem. Przybędzie on do Multikina 51 4 grudnia (11.30-16.00) oraz 6 grudnia (13.00-16.00). Jego pomocne Elfy przeprowadzą konkursy z nagrodami dla najmłodszych.

MULTIKINO POZNAŃ MALTA
Multikino Malta zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem, który będzie oczekiwał na najmłodszych w weekend 3 i 4 grudnia od 11.00 do 16.00 oraz 6 grudnia od 15.00 do 19.00. W świątecznej atmosferze Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami rozda upominki i zaprosi do wspólnej zabawy.

MULTIKINO POZNAŃ STARY BROWAR
Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem, który przybędzie do Multikina Stary Browar w dniach 3-4 w godzinach 12.00-16.00 oraz 6 grudnia w Mikołajki.
Mikołaj dla dzieci będzie miał słodkie niespodzianki. Zapraszamy najmłodszych do udziału w konkursach i do kącika gdzie na dzieci będą czekać świąteczne kolorowanki.
Natomiast 6 grudnia w od 15.00 do 19.00 o specjalne atrakcje dla dzieci zadba leszczyński  tunel  aerodynamiczny  FreeFlyCenter! Najmłodsi będą mogli zobaczyć jak wygląda lot w tunelu, wziąć udział w konkursach z nagrodami a rodzice otrzymają zniżkowe kupony. Ponadto pijalnia czekolady Wedel zadba o słodkości dla dzieci.

MULTIKINO RADOM
4 i 6 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem! Przyjdź do Multikina w Radomiu i poczuj magię nadchodzących Świąt! Dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy łakocie i filmowe niespodzianki. Dodatkowo zapraszamy do naszego kącika zabaw, gdzie będzie można wykonać ozdoby świąteczne lub napisać list do Mikołaja! Zapraszamy 4 grudnia od 12.00 do 16.00 oraz 6 grudnia od 15.00 do 19.00

MULTIKINO RUMIA
Poza wspaniałymi filmowymi animacjami 3 grudnia od 12.00 do 15.00 zapraszamy najmłodszych kinomanów na wspólne gry i zabawy ze Śnieżynkami. Natomiast 6 grudnia od 8.30 do 13.00 dzieci będą mogły spotkać się z Mikołajem.

MULTIKINO RYBNIK
Poza wspaniałymi filmowymi animacjami 3 grudnia od 14.00 do 17.00 oraz 4 grudnia od 12.00 do 16.00 na dzieci będzie czekał fryzjer, który wykona fantastyczne fryzury. Ponadto w weekend (3 grudnia od 11.00 do 13.00 i 4 grudnia od 12.00 do 17.30) oraz 6 grudnia od 15.00 do 19.00 na najmłodszych będzie czekał Mikołaj. Nie zabraknie również malowania buziek i balonów.

MULTIKINO RZESZÓW
W najbliższy weekend 3 i 4 grudnia poza wspaniałymi filmowymi animacjami przygotowaliśmy dla dzieci moc atrakcji. Już od godziny 12.00 na najmłodszych widzów będzie czekał Mikołaj, który wraz ze swoim pomocnikiem  poprowadzi liczne konkursy z nagrodami. Do dyspozycji widzów będzie też pokoik urodzinowy, w którym będziemy rysować podobizny Mikołaja a najlepsze prace zostaną nagrodzone.

MULTIKINO SŁUPSK
Szczegóły wkrótce.

MULTIKINO SOPOT
Poza wspaniałymi filmowymi animacjami 3 grudnia od 11.00 do 14.00 zapraszamy najmłodszych kinomanów na wspólne ubieranie choinki oraz malowanie bombek.

MULTIKINO SZCZECIN
Szczegóły wkrótce.

MULTIKINO TYCHY
W tym roku Mikołajki w Multikinie w Tychach świętować będziemy 3 i 6 grudnia. W tym szczególnym czasie oprócz najlepszych filmowych nowości na dzieci czekać będą również inne atrakcje. Tradycyjnie pojawi się Mikołaj oraz jego najwierniejsi pomocnicy, z którymi będzie można wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie również najlepszych animacji:

  • CENTRUM KREATYWNEJ EDUKACJI DZIECIĘCEJ BRIKOLANDIA, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE FRAJDA oraz PRACOWNIA KREATYWNA OTTIMO STUDIO zapraszają na niezwykłe PODWODNE MIKOŁAJKI. Najmłodsi goście kina będą mieli okazję przenieść się do Podwodnej Fabryki Świętego Mikołaja, gdzie czekać będzie wiele twórczych atrakcji. Wspólnie ozdobimy całą fabrykę, stworzymy portrety Podwodnego Mikołaja i ułożymy Mikołajkowe Puzzle. Starsi będą mieli okazję zmierzyć się ze świątecznym origami. To tylko niektóre z niespodzianek zaplanowanych na Mikołajkowy czas. Chcecie dowiedzieć się co jeszcze nas czeka w Podwodnej Fabryce? Zapraszamy na wspólne Mikołajki w sobotę od 12.00 do 16.00 oraz we wtorek od 15.00 do 19.00.
  • interaktywna gra „Bomba" z filmowymi pytaniami przygotowana przez LASEROWE CENTRUM ROZRYWKI „LASERHOUSE” w sobotę od 12.00 do 16.00 oraz wtorek od 15.00 do 19.00.
  • świąteczne warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzone przez KAWIARNIĘ RESTAURACJĘ „W MIĘDZYCZASIE” odbędą się wtorek między 16.00 a 19.00.
    Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

MULTIKINO WARSZAWA TARGÓWEK
W sobotę 3 grudnia i niedzielę 4 grudnia poza wspaniałymi filmowymi animacjami zapraszamy wszystkie dzieci od 11.00 do 16.00 na moc atrakcji. Grupa  Chewie Order (www.facebook.com/chewieorder/) po przez  gry, quizy i animacje wprowadzi młodych widzów w fantastyczny świat GWIEZDNYCH WOJEN. Nie zabraknie też Mikołaja oraz  baśniowego kącika z malowankami spod znaku Ciuchci Tomka i jego Przyjaciół.

MULTIKINO WARSZAWA URSYNÓW
Zapraszamy do spędzenia mikołajkowe weekendu w Multikinie! 3 i 4 grudnia od 10.00 do 15.00 dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie „bitwa o włoskie smaki”, który przeprowadzi Pasta Fresca. Aby wziąć udział w konkursie wystarczą dobre chęci, dużo uśmiechu i pozytywnej energii. Dzieci będą próbowały i odgadywały nazwy poszczególnych produktów. Wśród nagród będzie kulinarna podróż do Włoch do restauracji Pasta Fresca (http://pasta-fresca.pl/) z szefem kuchni Nello.  Ponadto zapraszamy na warsztaty dla dzieci Mały Inżynier (http://www.malyinzynier.pl/), które są doskonałym połączeniem wiedzy z zabawą.  Eksperymenty, podczas których dzieci staną oko w oko z przyrodą. Roboty, jakich nie widział jeszcze świat. Gry, które pomogą pokonać grawitację! Takie i inne atrakcje czekają na zajęciach Małego Inżyniera. Dodatkowo o atrakcje dla najmłodszych zadba przedszkole „Cztery Słonie” (http://www.4slonie.com/). Natomiast 4 grudnia w tych samych godzinach  zapraszamy dodatkowo na przygotowane przez Galitsyna Art School (http://galitsyna-show.com/school/) warsztaty o tematyce świątecznej. Na najmłodszych będą czekały tematyczne kolorowanki oraz stoły piaskowe, na których dzieci oraz rodzice będą mogli malować piaskiem.

MULTIKINO WARSZAWA WOLA
Szczegóły wkrótce.

MULTIKINO WARSZAWA ZŁOTE TARASY
3 i 4 grudnia w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach poza wspaniałymi animacjami na dzieci będzie czekał również Mikołaj. Zapraszamy do udziału w przygotowywaniu dekoracji świątecznych, tworzeniu największego obrazu Mikołaja, śpiewaniu kolęd, malowaniu buziek oraz w zabawach z chustą Klanza. Nie zabraknie również konkursów. Natomiast 6 grudnia oczywiście na dzieci również będzie czekał Mikołaj.


MULTIKINO WŁOCŁAWEK
Serdecznie zapraszamy na mikołajkowy weekend w kinie! 3 i 4 grudnia od 12.00 do 18.00 oraz 6 grudnia od 15.00 do 19.00 odbędzie się spotkanie z Mikołajem. Dodatkowo na najmłodszych widzów czekać będą animatorki, które pomogą dzieciom przenieść się do bajkowego świata poprzez malowanie twarzy. Nie zabraknie również drobnych upominków oraz słodkości.


MULTIKINO WROCŁAW ARKADY
Serdecznie zapraszamy 3 grudnia od 10.00 do 18.00 do Multikina Arkady Wrocławskie na dodatkowe atrakcje przygotowane przez Kolejkowo! W najbliższy weekend, na gości Multikina czeka jeżdżąca kolejka w skali 1:22,5, upominki dla najmłodszych oraz spora liczba historii i opowiadań o tym, co kryją zakamarki naszych makiet na Dworcu Świebodzkim we Wrocławiu.

Kolejkowo to miniaturowy świat makiet znajdujący się we Wrocławiu na Dworcu Świebodzkim. Świat na 260m² przepełniony jest pociągami jeżdżącymi po torach o długości 430m, 108 pojazdami oraz 2300 figurkami. Można tu znaleźć elementy otaczającego nas świata, miniatury rzeczywistych budowli z Wrocławia i Dolnego Śląska tj. wrocławski rynek, budynek Dworca Świebodzkiego, obserwatorium meteorologiczne na Śnieżce, czy schronisko Szwajcarka. Kolejkowo, to także miejsce pełne scenek rodzajowych oraz scen przedstawiających nasze codzienne życie w miniaturze.
Przez cały mikołajkowy weekend dzieci będą miały również okazję spróbować przepysznych, ręcznie robionych lizaków przygotowanych przez wrocławską manufakturę słodyczy – Słodkie Czary Mary. Ich słodycze powstają wyłącznie z najwyższej jakości produktów, zapewniając niebiański i wyrazisty smak wykorzystując aromaty owocowe,
a barwy uzyskując wyłącznie za pomocą barwników naturalnych pochodzenia roślinnego. Gwarantują przez to, że ich słodycze są zdrowsze od najczęściej oferowanych i dostępnych na rynku.
Natomiast 6 grudnia od 14.00 d0 19.00 zapraszamy do mikołajkowej strefy Radia Zet Gold. Ponadto każde dziecko będzie miało szansę w towarzystwie animatorów przygotować własne ozdoby choinkowe, które zawisną na multikinowej choince lub w domach maluchów. Ponadto będzie możliwość stworzenia kartki świątecznej z drukowanym na miejscu rodzinnym zdjęciem. Zdjęcia z zabawnymi gadżetami będzie można ozdobić pod okiem animatorek Radia ZET Gold.

MULTIKINO WROCŁAW PASAŻ GRUNWALDZKI
Serdecznie zapraszamy 4 grudnia od 10.00 do 18.00 do Multikina Wrocław Pasaż Grunwaldzki na dodatkowe atrakcje przygotowane przez Kolejkowo! W najbliższy weekend, na gości Multikina czeka jeżdżąca kolejka w skali 1:22,5, upominki dla najmłodszych oraz spora liczba historii i opowiadań o tym, co kryją zakamarki naszych makiet na Dworcu Świebodzkim we Wrocławiu.

Kolejkowo to miniaturowy świat makiet znajdujący się we Wrocławiu na Dworcu Świebodzkim. Świat na 260m² przepełniony jest pociągami jeżdżącymi po torach o długości 430m, 108 pojazdami oraz 2300 figurkami. Można tu znaleźć elementy otaczającego nas świata, miniatury rzeczywistych budowli z Wrocławia i Dolnego Śląska tj. wrocławski rynek, budynek Dworca Świebodzkiego, obserwatorium meteorologiczne na Śnieżce, czy schronisko Szwajcarka. Kolejkowo, to także miejsce pełne scenek rodzajowych oraz scen przedstawiających nasze codzienne życie w miniaturze.
Przez cały mikołajkowy weekend dzieci będą miały również okazję spróbować przepysznych, ręcznie robionych lizaków przygotowanych przez wrocławską manufakturę słodyczy – Słodkie Czary Mary. Ich słodycze powstają wyłącznie z najwyższej jakości produktów, zapewniając niebiański i wyrazisty smak wykorzystując aromaty owocowe,
a barwy uzyskując wyłącznie za pomocą barwników naturalnych pochodzenia roślinnego. Gwarantują przez to, że ich słodycze są zdrowsze od najczęściej oferowanych i dostępnych na rynku.

MULTIKINO ZABRZE
3 grudnia w sobotę i 4 grudnia w niedzielę w zabrzańskim Multikinie od 12.00 do 16.00 na najmłodszych kinomanów będzie czekał Mikołaj ze słodkościami oraz atrakcje na holu. Animatorki z gliwickiej firmy ILORAZ* zapewnią fantastyczną zabawę przygotowując eksperymenty oraz kącik gier i zabaw. Serdecznie zapraszamy!!

*ILORAZ to firma z Gliwic oferująca warsztaty związane z edukacją, dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm oraz rozwojem osobistym i coachingiem.

MULTIKINO ZGORZELEC
W Mikołajkowy weekend dla naszych najmłodszych widzów przygotowaliśmy różne atrakcje. Zapraszamy na spotkanie z Mikołajem, który będzie częstował słodkościami. Nie zabraknie również gier, zabaw oraz konkursów z nagrodami. Serdecznie zapraszamy!

 

Trolle

Trolle

Animowany Fantasy Familijny Od lat: b.o. 93 min

Więcej o filmie
Vaiana: Skarb oceanu

Vaiana: Skarb oceanu

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o.

Więcej o filmie
Kubo i dwie struny

Kubo i dwie struny

Animowany Fantasy Familijny Od lat: 7 102 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Filmowe Mikołajki w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Andit

Andit

04.12.2016, 10:18:44

W kinie w Słupsku nie otrzymacie plakatów do filmu familijnego.