Newsy

Filmowe MIKOŁAJKI w MULTIKINIE

Radocha dla całej rodziny

  • Zapraszamy od 3 do 6 grudnia
  • W repertuarze m.in. nowa bajka Disneya
  • Dla najmłodszych świąteczny "Bing"

Święta tuż tuż! Jeśli uwielbiacie chodzić do kina całą rodziną, to nie możecie przegapić filmowych Mikołajek w Multikinie. Od 3 do 6 grudnia zapraszamy na najlepsze filmy dla widzów w każdym wieku - także tych najmłodszych! W ramach multikinowych Poranków będziecie mogli obejrzeć "Bing: Święta i inne opowieści", czyli świąteczną odsłonę przygód czarnego króliczka i jego ferajny. Niech w magiczny czas ten słodki zwierzak skradnie i Wasze serca.

 

Wolicie pełnometrażowego filmy? To świetnie trafiliście. W ramach filmowych Mikołajków w Multikinie obejrzycie najnowszą bajkę Disneya, czyli "Nasze magiczne Encanto". To piękny, kolorowy film wypełniony piosenkami i pozytywnym przesłaniem. W tytułowej krainie może wydarzyć się wszystko i jeszcze więcej. Warto przyjąć zaproszenie od rodzinki Madrigal. Nie tylko ich dom potrafi czarować!

A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać... do Kanady? Dla wszystkich spragnionych dziczy i pięknych widoków mamy film „Wilk, lew i ja”. To produkcja wyjątkowa i bardzo wzruszająca. Opowiada o wielkiej przyjaźni między lwiątkiem, wilczkiem oraz ich opiekunką. Nie ma tu żadnych efektów specjalnych, a zwierzęta na planie naprawdę się zakumplowały. Prawdziwe emocje, wspaniałe krajobrazy i kochane zwierzaki – czego chcieć więcej?

Thomas kocha gry wideo i najchętniej nie ruszałby się sprzed komputera. Spędzenie wakacji z ojcem, zapalonym ornitologiem, z dala od gier wydaje się być koszmarem. Dodatkowo tatko chyba postradał rozum, bo chce... uczyć ptaki latać. Jedno świeżo wyklute pisklę później i Thomas zaczyna się coraz bardziej przekonywać do skrzydlatych przyjaciół. W pewnym momencie ten "Chłopiec z chmurdecyduje się na szalony pomysł - podniebną podróż z Norwegii do Francji. Nie macie lęku wysokości, prawda? 

Uwaga, to będzie naprawdę WIELKA przygoda! Z pewnością kojarzycie Clifforda, który zadebiutował w książeczkach dla dzieci autorstwa Normana Bridwella. Pojawił się także w kilku serialach animowanych. Teraz przyszła pora na jego kinowy debiut. Czerwone psisko sporych rozmiarów sporo namiesza w życiu ośmioletniej Emily. Jakby tego było mało, niezwykłe zwierzę przyciąga uwagę nikczemnego naukowca. "Clifford. Wielki czerwony pies" zapowiada się na hau-tastyczny seans!

Na filmowe Mikołajki zapraszamy do Multikina od 3 do 6 grudnia. Do zobaczenia!

 

Wilk, lew i ja

Wilk, lew i ja

Familijny Przygodowy Od lat: 6 100 min

Więcej o filmie
Nasze magiczne Encanto

Nasze magiczne Encanto

Animowany Familijny Przygodowy 110 min

Więcej o filmie
Chłopiec z chmur

Chłopiec z chmur

Familijny Przygodowy 114 min

Więcej o filmie
Clifford. Wielki czerwony pies

Clifford. Wielki czerwony pies

Familijny Od lat: 6 96 min

Więcej o filmie