Newsy

Filmowe Mikołajki dla każdego!

Hity grudnia, przegląd filmów świątecznych dla szkół i wizyta Świętego Mikołaja

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, w którym nie brakuje dni skłaniających do refleksji i wzbudzających pozytywne emocje. Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia i koniec roku kalendarzowego to ważne daty, przy okazji których chcemy być bliżej rodziny, przyjaciół, spędzać czas w otoczeniu ludzi, których kochamy. Mimo mroźnej pogody to szczególnie ciepły i rodzinny miesiąc.  

Mamy nadzieję, że w ten świąteczny, pogodny nastrój wprawi Państwa również wyjście do Multikina. Wśród licznych propozycji filmowych nie zabraknie najnowszych produkcji dla dzieci i młodzieży, a także filmów o tematyce bożonarodzeniowej, do których przygotowaliśmy specjalny dodatkowy materiał filmowy dotyczący tradycji świątecznych.

Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie!

Coco to film pełen ciepła, opowiadający o wartościach rodzinnych i bliskości, ale także podążaniu za głosem swojego serca i realizowaniu marzeń. Animacja powstała dzięki współpracy studia Disney i Pixar, co jest gwarancją seansu pełnego pięknych obrazów, barw i muzyki. 

Coco

Kumple z dżungli to animacja, która rozgrzewa widzów przenosząc ich do tropikalnej dżungli, w której pingwin Maurycy wraz ze swoimi kumplami stara się zaprowadzić porządek i sprawiedliwość. Grupa przyjaciół musi zmierzyć się z demonicznym koalą Igorem, który planuje zniszczyć dżunglę… Kumple z dżungli ruszają na ratunek, a my zachęcamy, by ruszyć na ten film do Multikina.

Coco

Najmłodsi widzowie oczarowani będą historią małego, odważnego osiołka Bo, bohatera Pierwszej Gwiazdki, który ucieka z wiejskiego młyna, spełnić swoje marzenia o wolności. Wspólnie z kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami wyruszają w podróż za gwiazdą, która sprawi, że staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

Coco

Nieco starszych widzów zapraszamy na Listy do M. 3. To trzecia odsłona komedii, której bohaterowie w jeden magiczny dzień przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Coco

Tych, którzy w kinie szukają przede wszystkim poruszających, inspirujących historii zainteresuje na pewno Najlepszy. Ta prawdziwa historia polskiego sportowca, Jerzego Górskiego, pokazuje, że nigdy nie jest za późno, żeby zawalczyć o swoje życie. To piękna mądra opowieść, która na długo pozostaje w pamięci. W wybranych kinach seanse wzbogacone są o spotkania ze specjalnie zaproszonymi gośćmi.

Coco

Boże Narodzenie to bardzo wyjątkowy czas dla wielu osób. Główny bohater filmu Sprawa Chrystusa, Lee, to zdeklarowany ateista,  dziennikarz, laureat Nagrody Pulitzera, którego kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Scenariusz oparty na prawdziwej historii opowiada o nietypowym dziennikarskim śledztwie stawiającym bardzo ważne pytania o tajemnice chrześcijaństwa.

Coco

ŚWIĄTECZNE FILMY NA ZAMÓWIENIE

Poza nowościami możecie wybrać Państwo również jeden ze specjalnie wyselekcjonowanych filmów świątecznych.

Wszystkie wymienione poniżej tytuły wzbogacone są o krótki film o tradycjach bożonarodzeniowych.

W sprawie cen biletów oraz minimalnej liczby widzów na poniższych seansach prosimy o kontakt z lokalnymi specjalistami ds. rezerwacji grupowych.

CocoCoco

6.12.2017r. w godzinach przedpołudniowych w Multikinie zagości Święty Mikołaj, z którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji u lokalnych specjalistów ds. rezerwacji grupowych.

Coco

Coco

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 127 min

Więcej o filmie
Pierwsza gwiazdka

Pierwsza gwiazdka

Animowany Familijny Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie
Listy do M. 3

Listy do M. 3

Komedia romantyczna Od lat: 12 108 min

Więcej o filmie
Najlepszy

Najlepszy

Biograficzny Od lat: 15 109 min

Więcej o filmie
Sprawa Chrystusa

Sprawa Chrystusa

Dramat

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Filmowe Mikołajki dla każdego!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.