Newsy

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”: Przedsprzedaż!

Gotowi na „Zbrodnie Grindelwalda”?

Nawet jeśli jesteście mugolami albo niemagami, to i tak z pewnością nie możecie się doczekać powrotu do uniwersum Harry’ego Pottera! „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” były naprawdę fajnym filmem wypełnionym magią oraz bohaterami, których nie dało się nie lubić. Tym bardziej dobrze, że wszyscy powrócą w kontynuacji, która już wkrótce wejdzie na ekrany Multikina!

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” opowiadają o próbie powstrzymania tytułowego magicznego złoczyńcy o aparycji Johnny’ego Deppa. Do pojedynku z nim stają Newt Scamander i nie kto inny, jak Albus Dumbledore. W Newta ponownie wciela się Eddie Redmayne, zaś wieloletniego dyrektora Hogwartu gra sam Jude Law. Różdżki w dłoń!

Nie ma co czekać, takie widowisko należy oglądać z najlepszego miejsca na sali! Już 24 października zaczynamy przedsprzedaż biletów na film „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” oraz minimaratonu „Fantastycznych zwierząt” z dwiema częściami! Magicznie, prawda? Poniżej linki. Do zobaczenia w Multikinie!
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantasy Familijny Od lat: 12 134 min

Więcej o filmie
ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt

ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”: Przedsprzedaż!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.