Newsy

„ENEMEF: Noc Niezgodnej”: Wszystkie kłopoty Triss

Już w piątek podczas ENEMEF: Noc Niezgodnej pokażemy początek finału kultowej serii „Niezgodna”!

Szykuje się prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli popularnej serii „Niezgodna”. Już w najbliższy piątek 11 marca sieć Multikino i ENEMEF zapraszają na noc pełną wrażeń ze wszystkimi dotychczasowymi adaptacjami serii „Niezgodna” oraz na premierowy seans „Wiernej”, najnowszej części cyklu.

ENEMEF: Noc Niezgodnej, czyli słynna seria Veroniki Roth na wielkim ekranie wraz z premierowym pokazem najnowszej części "Wierna". Ten maraton to fascynująca i nieprzewidywalna podróż w czasie i przestrzeni. W bezwzględnym świecie podzielonym na frakcje poznajemy nieugiętą Tris, która musi walczyć o własne wartości oraz bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Jak bohaterka poradzi sobie z trudnymi wyborami i wewnętrznymi konfliktami? Czy uda jej się pokonać system i ostatecznie wygrać to, co w życiu jest najważniejsze?

Podczas Maratonu Niezgodnej zostaną zaprezentowane trzy części hitowej ekranizacji: "Niezgodna", "Zbuntowana" oraz premierowo "Wierna". To cała noc w zupełnie innej rzeczywistości, która podbiła serca milionów widzów i czytelników na całym świecie!

Już 11 marca od 22:00 przenosimy się do dystopijnej rzeczywistości bohaterów serii „Niezgodna”. W repertuarze kolejno:
- NIEZGODNA,
- ZBUNTOWANA,
- WIERNA - premierowo!

ENEMEF: Noc Niezgodnej odbędzie się 11 marca (piątek) jednocześnie w 22 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Ceny biletów: od 25 do 33 zł za całą noc w kinie (trzy filmy).

 

Seria Niezgodna: Wierna

Seria Niezgodna: Wierna

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 121 min

Więcej o filmie
ENEMEF: Noc Niezgodnej z premierą Wiernej

ENEMEF: Noc Niezgodnej z premierą Wiernej

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „ENEMEF: Noc Niezgodnej”: Wszystkie kłopoty Triss

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.