Newsy

Elitarna rozrywka w Multikinie

W ten weekend dołącz do elity zabójców. Ramię w ramię z Dannym (Jason Statham), stocz bój z innymi profesjonalistami i uratuj z opałów Huntera (Robert De Niro), byłego towarzysza walki Danny’ego. Wybierz się do kina na „Elitę zabójców” opartą na książce byłego agenta SAS, osławionej brytyjskiej jednostki specjalnej.

Zabierz też swoich milusińskich na ko-ko-ko-komedię z ikrą, czyli animację „Mniam!” o małym rekinie Olu (głos Marcin Hycnar), który przeciwstawił się morskim kłusownikom. W odzyskaniu skradzionej ikry pomogą mu żółwica Magda (głos Magda Gessler) i rekin Szczena (głos Piotr Fronczewski). Ale uważajcie na zwariowane kurczaki - one znają kurate!

Tuż po weekendzie, 10 października, nie przegap opery „Faust” Charles’a Gounoda, będącej luźną adaptacją dramatu Johanna Wolfganga Goethego. Premiera miała miejsce 19 marca 1859 w Teatrze Lirycznym w Paryżu. Dziś „Faust” jest jedną z najczęściej wystawianych oper. Transmisja odbędzie się na żywo z Opery Narodowej w Paryżu. Start: godz. 19.30.

A w piątek, 14 października o godz. 22.00, mamy coś dla miłośników humoru Marka Koterskiego – maraton filmowy, podczas którego zobaczysz „Dzień świra” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, a także jego najnowszą komedię p.t. „Baby są jakieś inne”. Według niektórych jest to film seksistowski. Ciekawe, jakie będą Twoje odczucia. Zapraszamy!

Jerzy Wasowski

Mniam!

Mniam!

Animowany Komedia 80 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Elitarna rozrywka w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.