Newsy

DZIEŃ DZIECKA

filmy, na które warto zabrać dzieci małe i duże

Dzień Dziecka to prawdopodobnie jeden z najbardziej wyczekiwanych przez Państwa uczniów dni w roku szkolnym. Święto najmłodszych najczęściej wiąże się z atrakcjami, niespodziankami czy upominkami, które tego dnia szykują rodzice, ale i… nauczyciele.

Multikino, jak co roku, podsuwa kilka pomysłów na to, jak uczcić ten wyjątkowy dzień iście filmowo.

Spełnianie życzeń z Aladynem

Opowieść o Aladynie, zaczerpnięta z „Księgi tysiąca i jednej nocy”, doczekała się wielu adaptacji. Za kilka z nich odpowiada studio Disneya, które już 24.05 wypuszcza na ekrany kin najnowszą, zrealizowaną z ogromnym rozmachem, wersję przygód ulicznego rozrabiaki.

W roli wszechmocnego dżina oglądać będzie można Willa Smitha („Faceci w czerni”, „W pogoni za szczęściem”, „Jestem legendą”, „Siedem dusz”), a film wyreżyserował Guy Ritchie („Król Artur: Legenda miecza”, „Sherlock Holmes”, „Porachunki”). Zapowiada się roztańczony, rozśpiewany i magiczny seans. Polecamy i młodszym, i starszym dzieciom.

GRY I ZABAWY DO FILMU DO POBRANIA.

Leczenie kompleksów z Paskudami

Każdy ma sobie coś do zarzucenia. A to ktoś skarży się na za duży nos, próbuje ukryć piegi czy krzywe zęby, a ktoś inny pada ofiarom kpin z powodu seplenienia. Kompleksy, niepewność siebie, obniżony nastrój, nieśmiałość w relacjach to częste skutki nieodpowiadania narzucanemu kanonowi piękna. Na ratunek ruszają bohaterowie filmu „Paskudy. Uglydolls”, którzy udowodnią, że najważniejsze jest piękno wewnętrzne. Przy okazji wprawią w doskonały nastrój swoim niezrównanym poczuciem humoru, a przebojowe piosenki stworzone specjalnie do filmu, które wykonują m.in. Kamil Bednarek, Anna Karwan i Joanna Kołaczkowska, rozruszają najbardziej zaspane maluchy.

Przedpremierowo dla grup szkolnych film dostępny jest już od 27.05.

Przepysznie w „Dzień czekolady

Dawkę smakowitej rozrywki zapewnią również bohaterowie filmu „Dzień czekolady”. Monika i Dawid to sąsiedzi, których zbliży do siebie odnalezienie na strychu zaczarowanego zegara, a wraz z nim przejścia do magicznej krainy, w której wszystko staje się możliwe. Dzieci będą jednak musiały uważać, czego sobie życzą. Ponadto, w okolicy grasuje niebezpieczna wiedźma.  To wszystko sprawi, że bohaterowie wpadną w wir niezwykłych przygód.

Na Festiwalu Ale Kino „Dzień czekolady” zdobył Nagrodę Jury Nauczycieli za najlepszy film pełnometrażowy dla dzieci. Film powstał na podstawie nagradzanej książki Anny Onichimowskiej pod tym samym tytułem.

Przedpremierowo dla grup szkolnych film dostępny jest już od 01.05.

Pokémon Detektyw Pikachu” na tropie filmowej przygody

Pikachu to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalny bohater gier konsolowych, a później i serii anime o Pokémonach – fikcyjnych stworzeniach posiadających supermoce. Tym razem jego przygody będzie można śledzić na wielkim ekranie. Za reżyserię filmu odpowiada Rob Letterman, reżyser m.in. „Rybek z ferajny”, „Szeregowca Dolota”, „Potworów kontra Obcych” czy „Podróży Guliwera”, który doskonale wie jak tworzyć filmy przygodowe dla dzieci i młodzieży.

„Pokémon Detektyw Pikachu” to znakomita propozycja dla tych z Państwa uczniów, którzy są fanami Pokémonów, ale również dla tych, którzy lubią rozwiązywać zagadki detektywistyczne.

Jeśli jeszcze nie jesteście Państwo zdecydowani lub chcecie uzyskać bardziej szczegółowe informacje o naszych filmowych propozycjach, zachęcamy do kontaktu z lokalnymi specjalistami ds. rezerwacji grupowych, którzy chętnie pomogą w zaplanowaniu niezapomnianego Dnia Dziecka.

Aladyn

Aladyn

Familijny Przygodowy Musical Od lat: 7 128 min

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET
Paskudy. Uglydolls

Paskudy. Uglydolls

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 88 min

Więcej o filmie
Dzień czekolady

Dzień czekolady

Familijny Przygodowy Od lat: 7 86 min

Więcej o filmie
Pokémon Detektyw Pikachu

Pokémon Detektyw Pikachu

Akcja Familijny Od lat: 7 104 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do DZIEŃ DZIECKA

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.