Newsy

„Drugi Hotel Marigold” przedpremierowo w Multikinie

„Drugi Hotel Marigold” swoją premierę będzie mieć 8 maja. Dla tych, którzy w weekend majowy wybiorą się do kina, zapraszamy na pokazy przedpremierowe w dniach 1-3 maja.

Kontynuacja zaskakującego przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. W rolach głównych: Richard Gere, nagrodzona Oscarem Judi Dench (“Zakochany Szekspir”, ”Notatki o skandalu”), Dev Patel (”Slumdog. Milioner z ulicy”, ”Ostatni władca wiatru”), dwukrotna laureatka Oscara Maggie Smith (”Harry Potter”, ”Pokój z widokiem”), Bill Nighy (”Tylko miłość”, ”Notatki o skandalu”), Celia Imrie (”Dziewczyny z kalendarza”, ”Dziennik Bridget Jones”) i Penelope Wilton (”Duma i uprzedzenie”, ”Wszystko gra”). Reżyseria: John Madden (“Zakochany Szekspir” – 7 Oscarów, “Jej wysokość pani Brown”).

 

Pokazy przedpremierowe odbędą się we wszystkich kinach sieci Multikino.

 

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

 

Drugi Hotel Marigold

Drugi Hotel Marigold

Komedia Od lat: 12 120 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Drugi Hotel Marigold” przedpremierowo w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.