Newsy

Do szybkiego zobaczenia w Multikinie!

[Aktualizacja z dnia 11.02.2021]

Drodzy widzowie!

Zgodnie z decyzją rządu otwarcie kin jest możliwe od 12 lutego br. Niestety jest to otwarcie warunkowe, z zaznaczeniem, że po dwóch tygodniach pozwolenie może być cofnięte. Dla nas wznowienie działalności oznacza dużą akcję logistyczną, promocyjną a także podpisanie zobowiązań wobec dystrybutorów, którzy przekazują nam swoje filmy. Nie możemy tego zrobić warunkowo na 2 tygodnie.

W związku z tym kina sieci Multikino nie zostaną jutro otwarte.

Wszyscy czekamy na wspólne przeżywanie filmowych emocji przed wielkim ekranem i wiemy, że stanie się to już niedługo.
O terminie otwarcia naszych kin poinformujemy wkrótce.

Informujemy, że wszystkie kupony i kody przedłużamy do 30 września 2021r. 

---

Decyzją Rządu, od soboty 7 listopada br. zamknięte zostaną wszystkie instytucje kultury, w tym sieci kin na terenie całej Polski. Działania te są podyktowana dobrem społecznym i mają na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego zgodnie z rządowymi wytycznymi zamykamy kina sieci Multikino od 7 do 29 listopada br.

Jednocześnie informujemy, iż osoby które zakupiły bilety do naszych kin w kanale on-line automatycznie otrzymają zwrot środków na swoje konto. Natomiast widzowie, którzy dokonali zakupu biletów w kasie kina mogą je zwrócić do piątku (6.11.2020 r.) lub w momencie, kiedy nasze multipleksy wznowią działalność.

Informujemy, że wszystkie kupony i kody ważne do 30 listopada br. i 23 grudnia br. przedłużamy do 31 marca 2021 r.

Nie żegnamy się, mówimy: „do szybkiego zobaczenia!” <3!