Newsy

6-9.12 | Długie Mikołajki w Multikinie!

Najlepsze filmy, najlepsza zabawa

Długie Mikołajki w Multikinie to propozycja dla wszystkich, którzy mają ochotę na familijny seans. Rodzinne kino, prezenty dla dzieciaków i słodkie niespodzianki – zapraszamy!
 
W tym roku Długie Mikołajki w Multikinie będą trwały aż cztery dni. Świetny rodzinny seans zapewnią takie filmy, jak „Grinch” oraz „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”, czyli ponowne spotkanie z zielonym stworkiem oraz magicznym uniwersum Harry’ego Pottera. Ogromne emocje zapewnią także premiery pokazy „Zabójczych maszyn” na podstawie bestsellerowych powieści oraz animowana komedia „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”.

Mamy także coś dla starszaków. Czasem mroczny, czasem wzruszający oraz bardzo efektowny "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" to nowa opowieść z tajemniczego świata inspirowanego klasyczną baśnią. Nastolatkom zaś z pewnością spodoba się wypełniony akcją, humorem i niesamowitymi popisami kaskaderskimi "Robin Hood: Początek".
 
Najmłodszych widzów uraczymy słodką niespodzianką. Jeśli opiekunowie posiadają kartę Rodzina do Kina, to ich pociechy otrzymają także wyjątkową, pełną zagadek i zabawy kolorowankę z Grinchem. Nie znajdziecie jej nigdzie indziej – takie atrakcje tylko w Multikinie.
 
Długie Mikołajki trwają od 6 do 9 grudnia we wszystkich kinach sieci Multikino. Repertuar znajdziecie tutaj, na stronie. Do zobaczenia!

 

Atrakcje dodatkowe

Katowice

Podczas długiego mikołajkowego weekendu w Multikinie w Katowicach gościć będziemy nie tylko Mikołaja, ale i jego pomocników – ekspertów od dobrej zabawy.

Uniwersytet Rozwoju zaprosi do udziału w warsztatach pt.„Kuchnia Molekularna”.

Podczas pokazu dzieci poznają ciekawe właściwości suchego lodu, agaru, lecytyny i innych tajemnych składników. Dzięki zastosowaniu tych substancji stworzymy wspólnie pyszne i zdrowe przekąski. Mali kucharze stworzą m.in.: najszybsze lody świata, jadalne pianki owocowe, molekularny makaron, jadalną ziemię oraz owocowy kawior.

Młodzi miłośnicy farb i kredek przy stanowisku plastycznym będą wyobrażać sobie i malować Świąteczną Fabrykę Elfów, dzielnych pomocników Św. Mikołaja. To pracowite Elfy dbają o to, aby jego worek był zawsze pełny i żeby dla każdego grzecznego dziecka znalazł się w nim prezent!

Kraina Czarów

Ho!Ho!Ho! Zawsze uśmiechnięte i kreatywne animatorki z Krainy Czarów zapraszają na warsztaty balonowe, kącik plastyczny i malowanie buziek.

Wytworzymy

Sensoplatyka to legalne brudzenie, eksperymentowanie, otwieranie się na zabawę. W katowickim Multikinie na najmłodszych czeka ścieżka sensoryczna, czyli specjalnie przygotowany dla maluchów spacer rozwijający wyobraźnię.

Pijalnia Czekolady Wedel

Słodka jak świąteczna atmosfera czekolada oczaruje widzów w każdym wieku. Pijalnia Czekolady Wedel to mikołajowi eksperci od słodkich świątecznych warsztatów. Dla widzów w każdym wieku przygotowali fontannę z czekolady z owocami.

Harmonogram:

Uniwersytet Rozwoju:

6.12 godz. 15.00 – 19.00
9.12 godz. 12.00 – 18.00

Kraina Czarów

6.12 - 10:00 - 18:00
8.12 - 10:00 - 15:00
9.12 - 10:00 - 15:00

Wytworzymy

7.12 – 14:00-17:00
9.12 – 10:00-15:00

Pijalnia Czekolady Wedel

6.12. od godz.10:00

Grinch

Grinch

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 90 min

Więcej o filmie
Zabójcze maszyny

Zabójcze maszyny

Science-Fiction Od lat: 13 128 min

Więcej o filmie
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantasy Familijny Od lat: 12 134 min

Więcej o filmie
Miśków 2-óch w Nowym Jorku

Miśków 2-óch w Nowym Jorku

Animowany Familijny Komedia 91 min

Więcej o filmie
Dziadek do orzechów i cztery królestwa

Dziadek do orzechów i cztery królestwa

Fantasy Familijny Od lat: 6 99 min

Więcej o filmie
Robin Hood: Początek

Robin Hood: Początek

Akcja Przygodowy Od lat: 10 116 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do 6-9.12 | Długie Mikołajki w Multikinie!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.