TOP Multikino

Długi DZIEŃ DZIECKA w MULTIKINIE!

Familijne seanse w niskiej cenie!

Jak co roku początek czerwca to święto wszystkich dzieciaków, a w Multikinie jak zawsze będzie co oglądać podczas Długiego Dnia Dziecka! Od 31 maja do 2 czerwca naszym oczkiem w głowie będą przede wszystkim najmłodsi widzowie. Mamy dla nich sporo fajnych filmów – idealnych do oglądania w rodzinnym gronie, a już najlepiej z kartą Rodzina do Kina gwarantującą najniższą cenę każdemu członkowi rodziny! Sprawdźcie sami!
 
NowyAladynto najnowsza aktorska wersja klasycznego filmu animowanego Disneya. Na ekranie znowu zobaczymy sprytnego Alu, piękną Dżasminę, nikczemnego Wezyra oraz oczywiście przebojowego dżina, w którego tym razem wciela się Will Smith. Będą znane piosenki i kilka nowych utworów, a cała historia została lekko rozszerzona względem oryginału. Zapowiada się sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa, co czyni nowego „Aladyna” idealnym wyborem na familijny seans!
Może Wasze dzieciaki mają pośród swoich zabawek cudaki z UglyDolls? Nawet jeśli nie, to na pewno z chęcią obejrzą film animowany poświęcony tym nietypowym pluszakom. Paskudy są bardzo miłe, bystre i przyjazne, ale nie grzeszą urodą, więc często wyklucza je spośród innych pięknych zabawek. Tymczasem paskudne jest cudne! „Paskudy. UglyDolls” to nie tylko świetna zabawa, ale także lekcja tolerancji. Polecamy!
Jest mały, żółty i bardzo mięciutki, ale niech Was to nie zwiedzie – Detektyw Pikachu jest także świetny w swoim zawodzie! Premierowy seans filmu ze świata Pokemonów to gratka dla wszystkich miłośników tych uroczych zwierzaków.  Tym razem dołączymy do Tima i Pikachu, którzy jako duet człowiek-pokemon wpadną na trop spisku mogącego zagrozić pokojowej koegzystencji ludzi z fantastycznymi stworkami. „Pokemon. Detektyw Pikachu” sprawi, że wszyscy będziecie pikać po seansie!
Mamy także przedpremierową gratkę dla tych, co kochają swoje zwierzaki! Podczas Długiego Dnia Dziecka będziecie mogli przed premierą obejrzeć najnowsze przygody Maksa i ekipy w filmie Sekretne życie zwierzaków domowych 2, czyli kontynuacji przebojowego hitu, którego bohaterów pokochały wszystkie dzieciaki. W jakie tarapaty tym razem wpadną rezolutne zwierzęta?
Od 31 maja do 2 czerwca zapraszamy do Multikina na Długi Dzień Dziecka. Pamiętajcie, że z kartą Rodzina do Kina każdy za swój bilet płaci tyle co dziecko. Zupełną nowością w ofercie jest 20% rabat na wszystkie produkty barowe, a także na zabawki w kinowych sklepikach z gadżetami. Na tym nie koniec! Specjalnie z okazji Długiego Dnia Dziecka do każdego zakupu z kartą Rodzina do Kina rozdamy wyjątkowe książeczki Detektyw Pikachu! Spieszcie się, bo liczba książeczek jest ograniczona. Do zobaczenia – oczywiście w Multikinie!
Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie
Aladyn

Aladyn

Familijny Przygodowy Musical Od lat: 7 128 min

Więcej o filmie
Pokémon Detektyw Pikachu

Pokémon Detektyw Pikachu

Akcja Familijny Od lat: 7 104 min

Więcej o filmie
Paskudy. Uglydolls

Paskudy. Uglydolls

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 88 min

Więcej o filmie
Kraina cudów

Kraina cudów

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 85 min

Więcej o filmie
Panda i Banda

Panda i Banda

Animowany Familijny Od lat: b.o. 84 min

Więcej o filmie
Dzień czekolady

Dzień czekolady

Familijny Przygodowy Od lat: 7 86 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Długi DZIEŃ DZIECKA w MULTIKINIE!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.