Newsy

"Diuna" | Start SPRZEDAŻY biletów!

Zapewnijcie sobie najlepsze miejsca

  • "Diuna" na ekranach od 22 października
  • Bilety w sprzedaży od 8 października
  • Epopeję s-f wyreżyserował Denis Villeneuve

Czy jesteście gotowi, by wyruszyć w podróż do najdalszych zakątków kosmosu? "Diuna", film na podstawie kultowej powieści Franka Herberta, już w październiku zadebiutuje na ekranach Multikina. To widowisko trzeba zobaczyć na wielkim ekranie. Takiej epopei science-fiction nie widzieliśmy w kinie od czasów "Gwiezdnych wojen". Całkowicie obcy świat pochłonie Was bez reszty. Film jest monumentalnym triumfem i pierwszą z trzech zaplanowanych części "Diuny".

Film robi ogromne wrażenie, prawda? O jakość końcową nie trzeba się martwić - reżyser Denis Villeneuve ma smykałkę do takich widowisk. Wszystkie jego filmy są przystępne, ale mają także odpowiedni ciężar, dzięki czemu zadowalają nawet najwybredniejszych widzów i krytyków. "Sicario", "Nowy początek" czy "Blade Runner 2049" są przykładem kunsztu reżysera, który zachwyca nas kolejny raz. 

Jeśli też nie możecie się doczekać premiery "Diuny" i chcecie obejrzeć film jak najszybciej, w jak najlepszych warunkach, to mamy świetną wiadomość - już 8 października rozpoczynamy sprzedaż biletów! Zapewnijcie sobie najlepsze miejsca na sali i obejrzyjcie to dzieło science-fiction jako jedni z pierwszych widzów w Polsce. Warto się pospieszyć, bo fani kina fantastyczno-naukowego ruszą na ten film szturmem.

Na planie "Diuny" zebrała się aktorska śmietanka. Przed kamerą wystąpili Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Zendaya, Jason Momoa oraz Javier Bardem. Wielka obsada jak na wielkie kino przystało. "Diuna" na naszych ekranach od 22 października. Bilety kupicie już od 8 października. Do zobaczenia w Multikinie! 

Diuna

Diuna

Akcja Science-Fiction Od lat: 15 155 min

Więcej o filmie KUP BILET