Newsy

Czy Jamie Dornan wystąpi w drugiej części „Pięćdziesięciu twarzy Greya"?

Przez ostatnie dni tematem numer jeden plotkarskich portali była rzekoma decyzja Jamiego Dornana o odrzuceniu propozycji udziału w drugiej części megahitu „Pięćdziesiąt twarzy Greya".

Zamieszanie wywołało wyznanie aktora, który w jednym z wywiadów powiedział, że jego żona nie chce obejrzeć filmu - co spowodowane jest scenami erotycznymi z udziałem jej męża.  

Przed chwilą głos w sprawie zabrała rzeczniczka aktora: - Jamie jest zachwycony rekordowym zainteresowaniem filmem i choć studio nie potwierdziło jeszcze żadnych decyzji na temat drugiej części, z radością wcieli się w postać Christiana Greya ponownie.

 

Źródło: www.tylkohity.pl

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Melodramat Erotyczny Od lat: 16 125 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Czy Jamie Dornan wystąpi w drugiej części „Pięćdziesięciu twarzy Greya"?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Małgorzata

Małgorzata

11.03.2015, 06:53:30

lepiej przeczytać książkę film słaby bez emocji i konkretnej treści jeśli ktoś oglądał dla "momentów" polecam 9 i pól tygodnia nagi Instynkt Nimfomankę Wyznania gejszy ciekawe ze w przez Amerykańska Akademię Filmowa został zaliczony do tzw kina niszowego słabych produkcji a u nas zbiera dobre recenzje..

Sunbeach

Sunbeach

09.03.2015, 11:27:42

Doskonały film i czekamy na dwójkę :)

Ja.

Ja.

08.03.2015, 00:32:48

Ten film w ogóle nie ma sensu.

Gosia

Gosia

05.03.2015, 21:18:27

On musi wystąpić w następnej części , tak samo Dakota , bez was ten film nie ma sensu . Jamie i Dakota nie róbcie nam tego !