Newsy

„Czas na miłość” przedpremierowo w Multikinie

14 i 15 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo „Czas na miłość”.

W filmie „Czas na miłość” Tim Lake w wieku 21 lat odkrywa, że potrafi przenosić się w czasie…   Pewnego wieczoru, po kolejnej niezbyt udanej imprezie sylwestrowej, ojciec Tima (Bill Nighy znany z produkcji „Hotel Marigold” /The Best Exotic Marigold Hotel/, „To właśnie miłość” /Love Actually/) zwierza się mu, że mężczyźni w ich rodzinie zawsze posiadali umiejętność podróżowania w czasie. Tim nie może zmienić biegu historii, ale ma umiejętność wpływania na to, co się dzieje lub zdarzyło wcześniej w jego własnym życiu. Niewiele myśląc chłopak postanawia skorzystać z nowo odkrytych umiejętności i trochę naprawić świat... zaczynając od znalezienia sobie fajnej dziewczyny. Tak powzięty ambitny plan okazuje się w rzeczywistości nie tak prosty do wykonania jak mogłoby się wydawać. Tim przeprowadza się z Londynu do Kornwalii, gdzie ma podjąć studia prawnicze. Tam też poznaje piękną, ale niezbyt pewną siebie. Obydwoje zakochują się w sobie i wszystko wydaje się być na najlepszej drodze do happy endu, kiedy to niefortunny incydent związany z podróżą w czasie sprawia, że Tim po raz kolejny poznaje Mary, jak gdyby nigdy wcześniej się nie spotkali. Poznają się zatem po raz ‘pierwszy’, a potem jeszcze raz. O tym czy uda mu się rozkochać w sobie Mary jako pierwsi dowiedzą się uczestnicy przedpremierowych pokazów Multikinach.

14 i 15 września „Czas na miłość” przedpremierowo będzie można zobaczyć w wybranych kinach sieci Multikino: Zabrze, Warszawa Ursynów, Kraków, Warszawa Targówek, Wrocław Pasaż, Silver Screen Łódź, Wrocław Arkady, Bydgoszcz, Rzeszów, Kielce, Poznań 51 i Poznań Malta.


Bilety na pierwsze przedpremierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Czas na miłość”
Reżyseria: Richard Curtis
Scenariusz: Richard Curtis
Zdjęcia: John Guleserian
Muzyka: Nick Laird-Clowes
Obsada:
Tim Lake - Domhnall Gleeson
Ojciec Tima - Bill Nighy
Mary - Rachel Mcadams
Harry - Tom Hollander

Czas na miłość

Czas na miłość

Komedia Dramat Science-Fiction Od lat: 15 124 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Czas na miłość” przedpremierowo w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

grusia

grusia

13.09.2013, 12:46:57

o których godzinach będzie seans w Poznań Malta w dniu 14 i 15 września? w repertuarze filmu nie ma w tych dniach...