Newsy

Czarodzieje i debiutanci w Multikinie

W ten weekend stań u boku Harry’ego Pottera (Daniel Radcliffe) i po raz ostatni zmierz się z czarnoksiężnikiem Lordem Voldemortem (Ralph Fiennes) i jego poplecznikami śmierciożercami.

„Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2” zamyka dziesięć lat przygód odważnego czarodzieja na dużym ekranie. Film z pewnością zachwyci Cię wizualnie. Zwłaszcza w 3D. Nie przegap też błyskotliwego dramatu Mike Millsa „Debiutanci” opowiadającego historię ojca i syna, którzy rozpoczynają drugie życie. Hal (Christopher Plummer) w wieku 75 lat, gdy wyznaje, że jest gejem i wychodzi z ukrycia. A jego syn Oliver (Ewan McGregor) tuż przed czterdziestką, gdy poznaje nietuzinkową aktorkę Annę  (Mélanie Laurent).

W poniedziałek 18 lipca natomiast wybierz się na wyjątkowe widowisko muzyczne Mediterranea, podczas którego poznasz różne odmiany muzycznej i tanecznej tradycji terenów śródziemnomorskich. Począwszy od melodii tureckich, poprzez twórczość Mozarta i Ligetiego, aż po muzykę znaną już starożytnym Grekom. A w piątek 22 lipca czeka na Ciebie w wybranych kinach Maraton Bollywood. Filmom towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje m.in. degustacje kuchni indyjskiej, wystawy biżuterii i nauka podstaw jogi. Zapraszamy!

Jerzy Wasowski

Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1

Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1

146 min

Więcej o filmie
Debiutanci

Debiutanci

Dramat Od lat: 15 105 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Czarodzieje i debiutanci w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.