Newsy

Cykl „Kino na Obcasach” powraca w kwietniu!

12 kwietnia br. wraz z przedpremierowym pokazem filmu „Skołowani” do wybranych kin sieci Multikino powracają cykliczne projekcje filmowe dedykowane kobietom - „Kino na Obcasach”! Bilety na kwietniowe wydarzenia już są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Po przerwie Multikino powraca z projektem „Kino na Obcasach” - propozycją dla kobiet na spędzenie wolnego wieczoru w kinie z przyjaciółkami, koleżankami z pracy lub członkiniami rodziny. Raz w miesiącu panie podczas seansu filmowego będą miały okazję do relaksu, poznani nowych ludzi, czerpania radości z oglądania wybranych produkcji na wielkim ekranie oraz refleksji na temat ważnych dla kobiet kwestii.

„Kino na Obcasach” w nowej odsłonie wystartuje 12 kwietnia br., a pierwszym filmem, który uczestniczki zobaczą na wielkim ekranie będzie komedia „Skołowani”. Główny bohater Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę? Przed filmem zostanie wyświetlona rozmowa  z Agnieszką Grochowską w roli głównej. Uczestniczki „Kina na Obcasach” poznają kulisy powstania filmu „Skołowani”, dowiedzą się jak praca na planie wpłynęła na codzienność Agnieszki. I jak zmienić podejście do życia. Rozmowę poprowadzą Joanna Olekszyk i Zofia Fabjanowska, redaktorki miesięcznika „Zwierciadło”. 

Dla każdej kobiety Multikino wraz ze sponsorami przygotowało również prezenty:

Kosmetyki od firmy Ziaja

Bony od Clarins na 150 zł (wybrane kina)

Bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo

Bony o wartości 500 zł na blefaroplastykę powiek od Sharley

Bony rabatowe 10% od HP na zakup laptopów z rodziny Envy i Spectre w sklepach Euro RTV AGD

Haier – 10% na 1 produkt marki Haier w RTV EURO AGD

Studio Kawy – 15% na herbaty, 20% na kawy do 15 lipca

Półroczna prenumerata miesięcznika Zwierciadło

Miesięczny dostęp do aplikacji Storytel

Bony rabatowe od firmy Ania Kruk

Vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept

Suplement diety Aflofarm Laboteq

Suplement diety Aflofarm Hydrominum

FuzeTea

Pierwsze w 2023 r. „Kino na Obcasach” odbędzie się 12 kwietnia o godz. 19.00 w Multikinie: Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Młociny Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Kielce, Katowice, Olsztyn, Leszno, Głogów, Zabrze, Rybnik, Elbląg, Tychy Gemini.

Sponsorzy główni cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie: Modivo, eobuwie.pl, HP, RTV Euro AGD, Haier, Storytel, Ziaja, Coca Cola.

Patroni medialni: Zwierciadło, Sens.

Bilety na „Kino na Obcasach” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Kino na obcasach

Kino na obcasach

Więcej o filmie