Newsy

„Creed: Narodziny legendy” przedpremierowo w Multikinie

6 stycznia zapraszamy na przedpremierowe pokazy „Creed: Narodziny legendy” z Michaelem B. Jordanem i Sylvestrem Stallone w rolach głównych.

Do Filadelfii przyjeżdża młody Adonis Creed (Jordan). Jest synem Apolla, niegdyś zaciekłego rywala i jednocześnie wielkiego przyjaciela Rocky'ego. Młody mężczyzna nigdy nie poznał ojca, ale boks niewątpliwie ma we krwi. Rzuca świetnie zapowiadającą się karierę i ryzykując swoją przyszłość, stawia na realizację marzeń. Nieakceptowany przez środowisko zawodowców, mentora znajduje w Rockym. Mistrz, początkowo niechętny, dostrzega w końcu w Adonisie siłę i determinację ojca. Czy przy wsparciu legendarnego pięściarza i ukochanej kobiety młody Creed zdoła udowodnić swoją wartość? Czy będzie w stanie stworzyć własną legendę?

Film „Creed: Narodziny legendy” będzie można zobaczyć przedpremierowo 6 stycznia w wybranych kinach sieci Multikino: Kraków, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Bilety na przedpremierowe pokazy filmu „Creed: Narodziny legendy” można nabyć w kasach kin, na naszej stronie www oraz w aplikacji mobilnej Multikina dostępnej dla telefonów w systemie iOS, Windows Phone oraz Android.