Newsy

COLDPLAY: A HEAD FULL OF DREAMS

Rozpoczynamy przedsprzedaż!

Jesteście fanami Coldplay? No to uważajcie, bo szykuje się przepyszna muzyczna uczta… na wielkim ekranie! Już 14 listopada pokażemy koncertowy film dokumentalny o Chrisie Martinie i jego kumplach z kapeli.
 
„Coldplay: A Head Full Of Dreams” pokazuje niesamowitą podróż Coldplay od skromnych początków do stadionowej supergrupy. Reżyser Mat Whitecross skupia się na występach na żywo i materiałach zza kulis dokumentujących światową trasę koncertową „A Head Full of Dreams”. W filmie zaprezentowano także niepokazywany nigdzie wcześniej materiał archiwalny rejestrowany przez ponad 20 lat. Produkcja zestawia spektakularne wykonania kultowych utworów, takich jak „Fix You” i „Viva La Vida”, z prywatnymi momentami nagranymi po koncertach.
 
Tego wyjątkowego jednorazowego wydarzenia kinowego nie można przegapić! Obłożenie będzie spore – wszak w naszym kraju fanów Coldplay nie brakuje – dlatego lepiej zapewnijcie sobie najlepsze miejsca na sali. Okazja na to nadarza się już teraz, bo właśnie rozpoczęliśmy przedsprzedaż biletów naColdplay: A Head Full of Dreams! Nie zwlekajcie i do zobaczenia na sali koncertowej… to znaczy kinowej! :)
Coldplay: A Head Full of Dreams

Coldplay: A Head Full of Dreams

125 min

Więcej o filmie

2522 osoby chcą zobaczyć

Komentarze

Dodaj swój komentarz do COLDPLAY: A HEAD FULL OF DREAMS

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Tomasz

Tomasz

22.10.2018, 14:40:14

masterpasem nie mozna zaplacic? // --> Zgodnie z regulaminem, Promocja Masterpass obowiązuje tylko na seanse ze standardowego repertuaru i nie obejmuje zakupu biletów do Kina na wydarzenia specjalne, na przykład: Kino na Obcasach, Teatry, Opery, Balety, Koncerty, Maratony, MultiBabyKino, Kino VR.