TOP Multikino

Co warto wiedzieć o „Planecie Singli 2”?

Przeczytaj, zanim obejrzysz film!

„Planeta Singli 2” szturmuje nasze kina po raz kolejny (premiera filmu 9 listopada!). Historia miłości nieśmiałej Ani i przebojowego Tomasza przypadła widzom tak bardzo do gustu, że twórcy filmu zdecydowali się iść za ciosem i nagrać drugą część miłosnych perypetii tej pary. Wszystko to okrasili zaskakującym scenariuszem, postawili na pierwszoplanowe i drugoplanowe postaci, które pokochali widzowie, a na dokładkę dorzucili kilka nowości. Sprawdźcie, co warto wiedzieć o „Planecie Singli 2” przed wizytą w kinie!
 
# 5 Problemy w raju

Planeta Singli 2Fot. Kadr z filmu „Planeta Singli 2”

Zazwyczaj wszystkie bajki kończą się kultowym tekstem „i żyli długo i szczęśliwie”, zostawiając widzów w przekonaniu, że idealna miłość księżniczki i rycerza istnieje naprawdę. Twórcy „Planety Singli 2” postanowili przełamać ten stereotyp. W drugiej części przebojowego filmu spotykamy Anię (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) w fatalnym momencie ich związku. Dziewczyna pragnie stabilizacji, podczas gdy jej ukochany wcale nie ma ochoty się ustatkować. Para jest na skraju rozstania, ale finalnie decyduje się jednak zostać razem do końca roku za namową Marcela (Piotr Głowacki). Wszystko to oczywiście na potrzeby świątecznego programu telewizyjnego. Ania i Tomek zagryzają więc zęby i trwają w związku z nadzieją, że ich koszmar skończy się wraz z nadejściem gwiazdki. A – jak to w komediach romantycznych często bywa – los szykuje dla nich wiele niespodzianek, pokus i dynamicznych zwrotów akcji…
# 4 Polski Steve Jobs
 

Planeta Singli 2Fot. Kadr z filmu „Planeta Singli 2”

Jedną z niespodzianek, które spotkają Anię, jest przystojny milioner i wizjoner nowych technologii - Aleksander (Kamil Kula). Właściciel aplikacji randkowej „Planeta Singli” będzie wyjątkowo zainteresowany piękną nauczycielką z niejasną sytuacją sercową. I zrobi wiele, by ją zdobyć. Czy jego zaloty spowodują, że Tomasz przejrzy na oczy i zda sobie sprawę, że przez swoją niedojrzałość może stracić miłość życia? 

 
# 3 Ach, ten dresiarz!

Planeta Singli 2Fot. Kadr z filmu „Planeta Singli 2”

Na drugim planie również zadzieje się dużo. A, że tworzą go Tomasz Karolak i Weronika Książkiewicz, między którymi aż kipi od emocji, możecie mieć pewność, że będzie ciekawie. Ola (Książkiewicz) zacznie trenować pod okiem bardzo przystojnego i bajecznie umięśnionego instruktora jogi (Bartosz Porczyk). Łatwo przewidzieć, że wywoła to zazdrość Bogdana (Karolak), który zamiast kaloryfera na brzuchu może pochwalić się jedynie piwną oponką. Misiowaty amant wyciągnie z szafy swój dresik i zacznie odbudowywać formę. Wszystkie scenki z „robienia masy” – bezcenne!

 
# 2 Kalejdoskop gwiazd

Planeta Singli 2Fot. Kadry z filmu „Planeta Singli 2”

W filmie pojawia się wiele nowych twarzy. W smakowitych epizodach zobaczycie m.in. Julię „Maffashion” Kuczyńską, Karola Strasburgera i Witolda Paszta z grupy Vox. Warto wybrać się do kina, żeby sprawdzić, jak wypadło przed kamerą tak zacne grono. A interpretacja kolędy „Pójdźmy wszyscy do stajenki” w wykonaniu Izy Miko to z całą pewnością smaczek, który zapamiętacie na długo…

 
# 1 Niezawodna magia Świąt

Planeta Singli 2Fot. Kadr z filmu „Planeta Singli 2”

„Planeta Singli 2” to przebojowy film, ale jesteśmy w stanie się założyć, że nie miałaby tyle uroku, gdyby nie niezawodny świąteczny sosik, którym podlali go twórcy. Dla wszystkich urzeczonych klimatem „Listów do M.” i „Love Actually” będzie idealną receptą na poprawienie humoru i wywoła na twarzy szeroki uśmiech. A w końcu czego chcieć więcej od komedii romantycznej?
 
A Wy? Planujecie wybrać się do kina na „Planetę Singli 2”? Piszcie na naszym forum!
Planeta Singli 2

Planeta Singli 2

Komedia romantyczna Od lat: 12 119 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Co warto wiedzieć o „Planecie Singli 2”?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.