Newsy

Co w kinie NA ŚWIĘTA?

Nie tylko Moc będzie z Wami

Karpie, choinki i prezenty potrafią przytłoczyć, ale nie martwcie się - Multikino stoi dla Was otworem nawet w Święta! Wiemy że czasem macie mniejszy apetyt na kolejną porcję makowca, a większą ochotę na dobry film. Dlatego 25 i 26 grudnia możecie śmiało nas odwiedzać i pożerać... kolejne seanse! Choć popcorn z pewnością będzie ciekawą odskocznią od wigilijnych potraw ;)
 
Największą grudniową premierą są oczywiście "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Jasna i ciemna strona Mocy oraz Ruch Oporu i Pierwszy porządek zmierzą się w ostatecznej walce dobra ze złem. Na ekran powrócą nie tylko nowi, ale i klasyczni bohaterowie, których nie oglądaliśmy od lat. Film możecie oglądać na naszych ekranach już od 18 grudnia. Ale z pewnością wielu widzów wybierze właśnie ten film w ramach świątecznego seansu. Niektórzy będą mieli ochotę na powtórkę, a inni z kolei dopiero w Święta znajdą czas, by obejrzeć najnowszą część sagi o rodzinie Skywalkerów. Najnowszą, ale też jednocześnie... ostatnią. Dziewiąta część to nie tylko finał trylogii, ale i zakończenie wszystkich wątków zapoczątkowanych jeszcze w 1977 roku. Tego filmu absolutnie nie wolno przegapić i należy obejrzeć go w jak najlepszych warunkach. Niech Moc będzie z wami!
 
Miecze świetlne i blastery to jedno, ale w repertuarze znajdzie się także miejsce na kilka innych ciekawych propozycji. Wielbiciele dreszczowców z pewnością zwrócą uwagę na "Black Christmas", czyli nową wersję protoplasty slasherów z 1974 roku. Akademik, przyjaciółki, zamaskowany morderca - znajome klimaty przedstawiono tu w dość zakręconej formie, więc nawet fani oryginału mogą spodziewać się kilku niespodzianek. Miłośnicy familijnych seansów będą zachwyceni - "Śnieżna paczka", "Kraina lodu 2", czy "Misiek i chiński skarb" to idealne propozycje na rodzinny wypad do kina, gdy pod choinką zacznie się robić trochę nudnawo.
 
Filmowe Święta? Najlepiej spędzić je w Multikinie! 25 grudnia będziemy otwarci od 13.00 do 22.00, a 26 grudnia możecie wybierać w seansach między 10.00 a 22.00.
 
Nie dotrzecie do Multikina podczas Świąt? Od 27 grudnia repertuar spuchnie o kilka kolejnych świetnych i wyczekiwanych premier. "Jumanji: Następny poziom" z powrotem wciągnie nas do gry pełnej przygody i humoru. Na ekranie znowu zobaczymy Dwayne'a Johnsona i Jacka Blacka, a całość zapowiada się na widowisko pełne dobrej zabawy. Bilety na pokazy filmu "Jumanji: Następny poziom" już są w przedsprzedaży.

Polskie kino postawi na humor mniej lub bardziej subtelny. Tragikomedia "Pan T." ze świetną rolą Pawła Wilczaka opowie o pisarzu uwikłanym w szemrane interesy socrealistycznej Polski. W roli głównej fenomenalny Paweł Wilczak, zaś partneruje mu świetny Sebastian "Stanki" Stankiewicz. A miłośnicy dosadnych żartów docenią "Futro z misia", czyli duchowego następcę kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą". Przed kamerą zgromadzono klasyczną ekipę (Olaf Lubaszenko oraz Edward Lince-Lubaszenko, Cezary Pazura, Michał Milowicz), która zapewni solidny masaż brzucha.
 
Do zobaczenia w Multikinie!
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Familijny Przygodowy Science-Fiction Od lat: 10 142 min

Więcej o filmie
Jumanji: Następny poziom

Jumanji: Następny poziom

Familijny Przygodowy Od lat: 12 123 min

Więcej o filmie
Kraina lodu 2

Kraina lodu 2

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 103 min

Więcej o filmie
Futro z misia

Futro z misia

Komedia Od lat: 15 102 min

Więcej o filmie
Pan T.

Pan T.

Komedia Dramat Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie
Czarne święta

Czarne święta

Horror Od lat: 15 92 min

Więcej o filmie
Śnieżna paczka

Śnieżna paczka

Animowany Familijny Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Co w kinie NA ŚWIĘTA?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.