Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 6 marca

Dwa thrillery, jedna animacja

 Ależ mocny jest ten kinowy początek marca! Na ekranach Multikina pojawiły się trzy świetne filmy - będzie i po polsku, i trochę przerażająco oraz w klimatach dla całej rodziny. A to dopiero początek miesiąca! Sprawdźcie sami, na co warto się wybrać.

SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER
Jan Komasa nie spoczywa na laurach świętując sukces "Bożego ciała", tylko wprowadza na ekrany kolejny film! Tym razem bezpośrednio odnosi się do swojego debiutu proponując widzom luźną kontynuację. "Sala samobójców. Hejter" to trzymający w napięciu thriller rozliczający się nie tylko ze zjawiskiem internetowych trolli. Główny bohater nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swoje plany. Wykorzystuje nie tylko technologię, ale i naiwność innych ludzi. Polecamy naszą recenzję!

NAPRZÓD
Pixar to jakość sama w sobie i tak jest rzecz jasna w przypadku premiery ich najnowszego filmu animowanego. "Naprzód" rozgrywa się w magicznej krainie, w której na porządku dziennym są smartfony i internet. Ludzi tu nie uświadczycie, za to elfy, wróżki, centaury czy jednorożce są na porządku dziennym. Dwóch braci, Janko i Bogdan, rusza w podróż pełną niesamowitych przygód, raz zabawnych, raz nieco przerażających, ale i bardzo wzruszających. Sprawdźcie naszą recenzję!

NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK
Spodziewacie się gościa w obandażowanej głowie uciekającego przed prześladowcami? To nie ten film! Nowy "Niewidzialny człowiek" odświeża formułę prezentując nam historię nie tytułowej postaci, ale jego ofiary. Mamy tu do czynienia z zaskakująco dobrym thrillerem psychologicznym z bardzo mocnym komentarzem społecznym. Przemoc domowa, nękanie, problemy niewidzialne dla innych ludzi - serio, to nie jest zwykły "głupi horrorek". Przeczytajcie naszą recenzję!

OPRÓCZ TEGO ZAPRASZAMY NA PREMIERY OSTATNICH TYGODNI
Ziummmm! Sonic wparuje do naszych kin z zawrotną prędkością, by porwać nas na przygodę pełną adrenaliny i humoru. Postać z legendarnej serii gier miał zadebiutować na ekranach już w zeszłym roku, ale twórcy dali sobie czas na dopracowanie efektów, co doskonale widać chociażby na zwiastunie. Fabularnie nie ma niespodzianek – jest złowrogi doktor Robotnik, który złowieszczo podkręca wąsa marząc o podbiciu świata (w tej roli ŚWIETNY Jim Carrey) i jest antropomorficzny jeż chcący pokrzyżować mu plany. Moi drodzy, przed Wami „Sonic. Szybki jak błyskawica”!
Momenty będą? Oj będą! "365 dni" rozgrzeje Was do czerwoności. To pierwszy polski film erotyczny z prawdziwego zdarzenia. Całość powstała na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej i opowiada o namiętnym romansie pięknej Polki oraz przystojnego bossa sycylijskiej mafii. Laura i Massimo w swoich poszukiwaniach przyjemności prześcigają nawet Anę i Christiana, więc spodziewajcie się naprawdę GORĄCYCH scen.

Zapraszamy do Multikina na najnowsze premiery!
Sala samobójców. Hejter (Hit za 14,90)

Sala samobójców. Hejter (Hit za 14,90)

Thriller Od lat: 15 135 min

Więcej o filmie
Naprzód (Hit za 14,90)

Naprzód (Hit za 14,90)

Animowany Familijny Od lat: 6 102 min

Więcej o filmie KUP BILET
Niewidzialny człowiek

Niewidzialny człowiek

Horror Od lat: 15 124 min

Więcej o filmie KUP BILET
Komentarze

Dodaj swój komentarz do CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 6 marca

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.